23 - 29 Temmuz 2018 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları 23 – 29 Temmuz 2018 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları…

Haftalık detaylı burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 23 – 29 Temmuz 2018 Haftasına ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

1KOÇ BURCU

Bu hafta neredeyse çok fazla sorumluluğunuz olacak ama neyse ki hepsi heyecan verici olacak ve bazı işlerinizi bir an önce bitirmek isteyebilirsiniz. Başlangıç olarak, haftanın ilk yarısında kesin geri dönüş sağlayacak olan işler ile uğraşabilirsiniz. İş ve kariyer hayatında denge kurabilirsiniz. Bazı uğraşlarınızın hemen sonuç vermesi sizin için önemli olabilir. Eğer bir sınava gireceksiniz daha fazla çalışabilirsiniz ve hırsınızı artıran olaylar olabilir. Bu hafta arkadaşlarınızdan da bir takım tavsiyeler almanız olasıdır.

Koç burcu bu hafta ev, aile ve kişisel güvenlik dikkatinizi çekiyor. Vaktinizi gelecekteki başarı ve güç için yeniden yapılandırırken oldukça uzun bir zamana ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Entellektüel ve zihinsel arayışlar sürebilir, araştırmalar yapılabilir. İç huzuru sağlamak da bu hafta önemli olabilir.

Koç burcu bu hafta çok fazla enerji harcaman gerekebilir ya da çok tutkuyla aşık olabilirsiniz. Gündelik ortam veya aktiviteler yine de keyifli olacak. Sosyal hayatta bir hayli aktif olabilirsiniz. Diğerlerine karşı takdir duygularını ifade etmeye devam edin.

2BOĞA BURCU

Bu hafta bir isyan duygusu güçlü bir şekilde büyüyebilir, ancak maceracı ve pervasız olmak arasındaki farkı yaratmanız önemlidir. Neyse ki kozmos, dikkatsizce bir şeyler yapmanız yerine mantıklı olmanıza yardımcı oluyor. Bu hafta ‘kurallara bağlı kalmak’, şimdiye kadar ortaya koyan engellerle sonuçlanabilir. Bu yüzden alternatifi düşünmek için zorlandığınızı düşünüyorsunuz. Gelecek haftalar bir kısıtlamadan kurtulmak için bir şansınız olabilir, ancak bu özgürleştirici deneyimin dikkatle ele alınması gerekir. Biraz daha sakin kalmanız ve olumlu düşünmeniz önemli olacak.

Boğa burcu bu hafta gündelik ortam aktivitelerine davet edilebilirsiniz. Dostlarınız sizi özel günlerinde destek vermeniz için çağırabilirler. Bu hafta kişisel gelişiminiz de önem kazanıyor. Konuşma, yazma ve öğrenme önceliklidir! Varoluşunuzu daha iyi öğrenebilmeniz için daha derin bir bilgi birikimine sahip olmak amacıyla çok zaman harcıyorsunuz. Bir etkinlikle meşgul olabilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta çok sayıda konuşma olacak. Bazıları nostaljik bir dönüş alır. Aile üyeleriyle yüzleşmeye dikkat edin. İstikrarlı kalmak için doğuştan gelen enerjinizi kullanın. Bazı görüşmelerde sakinlik önemli olacak. Ev tadilatları veya yeni bir evin inşasına başlanması söz konusu olabilir. Bazı masraflar artabilir.

Finansal fırsatlar, müzakereler ve yatırımlar hala tercih edilmektedir. Güzel şeyler ve yerler hala sizi çekiyor. Aydınlanma, kişisel ufkunuzu daha sonra kariyerinize veya kamusal imajınıza göre genişletme ihtiyacınıza bağlıdır. Aşk hayatında ilişkiniz normal seyrinde devam edecektir. Ancak bekar olanlar birinden hoşlanabilir ve flört edebilirler.

3İKİZLER BURCU

Bu hafta para ve profesyonel yaşantıda sizi hem profesyonel hem de mali yıldaki bir değişim noktasına getiren güç ve dayanışma söz konusu olacak. Artık bu değişime yönelik bu hafta ciddi bir fırsat karşınıza çıkabilir. Bu hafta boyunca Güneş ile başlıyorsunuz, gelir sektörünüzden Neptün ile hizalıyorsunuz, kariyer sektörünüzdeki retro harekete katkıda bulunuyorsunuz. Jüpiter’in iş dünyasında Çarşamba günü direk dönüşü ve gelir sektörünüzde bir güneş tutulması ile geri kalan her şeyin ileriye doğru sağlam zeminler üzerine kurulacağını görüyoruz. Aynı zamanda, genel olarak, özellikle ev, aile veya mülkiyet alanında mali konular söz konusu olduğunda, finansal bir güven duygusu olacak.

İkizler burcu bu hafta finansman veya kişisel değerler değişime uğrar. Bir süreliğine servet, mülk ve öz değer üzerinde yoğunlaşmanız gerekebilir. Sizin için gerçekten önemli olan nedir? Bu sorunun cevabını düşünebilirsiniz. Bazı kararsız anlar yaşamanız olasıdır. Belki hayatınızda önemli bir değişiklik isteyebilirsiniz. Günlük ortamınızdaki iletişim büyük ölçüde artar.

İkizler burcu bu hafta pek çok göreve birden rahatça yetişebileceksin. Bu senin doğuştan yeteneklerinden biri! Gündelik hayatın temposu hızlı olacak. Kelimelerinizin gücünün yıkıcı bir silah olmadığından emin olun. Venüs, Nisan ayından bu yana güneş doğum işaretini taşımaya devam ediyor. Sen hala daha yakışıklı, güzel, cana yakın ve çekicisin. Görünüşünden bu hafta oldukça memnun olabilirsin.

Ne istediğini sormaya devam et. En azından Ağustos başlarına kadar bu sorunun yanıtını alabilirsiniz. Aydınlanma, ufkunuzu genişletmek için yoğun duygusal hisleriniz olabilir. Aşk hayatında da daha naif ve samimi olabilir ve ilişkinizde mutlu bir hafta geçirebilirsin.

4YENGEÇ BURCU

Bu hafta hedefine doğru ilerliyor olmak güvende hissettirebilir. Bu hafta bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ya da bir tatil planını gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta önümüzdeki yıl için yeni niyet ve kararlar vermek için iyi bir zaman olacak. Yine de, sadece çok daha güçlü değil, geleceğe yönelik de güzel yatırımlar yapabilirsiniz. Bu hafta alacağınız kararlardan gelecekte çok mutlu olabilirsiniz. Zamanında fark edip etmediğiniz, büyük yeni başlangıçların zamanıdır. Sizin için önemli bir dönüm noktası olabilir.

Yengeç burcu bu hafta kendi bakımınız ve güzelliğiniz ön planda olabilir. Kişisel bakımınız için masraf yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız size sürpriz bir kutlama yapabilirler. Yeni astrolojik yılı Satürn’le başlıyor, hala eksiklik ve zayıflıklarla başa çıkmak için dürüst bir şekilde hayatınızı gözden geçirebilirsiniz.

Yengeç burcu bu hafta Bu hafta ortaklık veya ilişki sorunları ortaya çıkabilir. Bu ay, hayatta değer verdiğiniz şeylere mesela maddi, entelektüel ve ruhsal olarak dikkat edin. Para ya da mülk ile ilgili başka görüşmeler başlayabilir. Sevdiklerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı görüşmelerde moralinizi bozan kişiler olabilir ve sabırlı olmanız gerekebilir.

Hayırsever faaliyetler iç huzurunuzu teşvik eder. Gereksiz, dürtüsel satın alma ve inançlarınızı başkalarına dayatma eğilimine girmekten kaçının. Harcamalarınızda kontrollü olmanız gerekebilir. Ayın sonu, duygusal deneyimleri normalden daha yoğun ortaya çıkarabilir. Aşk hayatında daha fazla ilgiye ihtiyacınız olabilir.

5ASLAN BURCU

Bu hafta iş ve kariyer cepheleri boyunca güçleriniz var. İş hayatında karşınıza çıka bir takım fırsatlar ile birlikte bunlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bir yandan da aile hayatını dengede tutabilirsiniz. Ailenizin size bu hafta ihtiyacı olabilir. Onlara bazı konularda destek olmanız gerekebilir. Bu hafta ev içi bazı meseleleri de çözmeniz gerekecek. Özellikle mal mülk alım satımına dair şanslı bir hafta geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız size bir kutlama yapabilirler, sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Aslan burcu bu hafta kendinizi bir hayli dinamik hissedebilirsin. Öz güvenin son derece yüksek olacak. Bazı görüşmeleriniz çok keyifli geçebilir. O zaman iletişim kuracak çok şeyin olacak. Mars, doğum işaretinizi 10 Ağustos’a kadar sürmeye devam ederken, bu hafta fazladan enerji patlamasından yararlanın.

Aslan burcu bu hafta Bu hafta enerjiniz son derece yüksek olabilir. Ön plana çıkmak isteyebilirsin, güvendiğin işlerin arkasında durarak başarıya yaklaşabilirsin. Bu ay sosyal gruplarla ve arkadaşlarla etkinlikler artabilir. Sosyal hayatınız güçlenecek ve davetler çok sayıda olabilir. Karşı cins ile etkileşim sıklıkla ortaya çıkabilir.

Birçoğunuz hala maneviyatınızda çalışıyor olabilir ve kim ve ne olduğun için kendini kabul etmeyi öğreniyorsun. Aydınlanma bu ay iş ve sağlık alanlarında, daha sonra da ortaklık veya ilişki konularında olabilir.

6BAŞAK BURCU

Bu hafta pek çok açıdan şanslı hissedebilirsiniz. Bu haftayı tanımlayan dört ana olay var. Birincisi, haftanın ilk günlerinde üçlü bir hizalamadır, bu da bir romantizm, macera ve nostaljiyi bir araya getirmektedir. İkinci olay, Venüs’ün haritanızın nostaljik bir parçasından ayrılışıdır. Her iki durumda da, romantizm, macera ve nostaljinin bir karışımından yararlanabiliyor. Üçüncü olay ise Jüpiter’in iletişim sektöründeki çarşamba günü doğrudan dönüşü. Bu, odak geçmişten geleceğe kaydığında, süreçte açık olan iletişim hatlarını serbest bırakıyor. Dördüncü etkinlik, arkadaşlık alanındaki etkidir. Güneş, haftada Neptün ile ilişki sektörünüze hizalı ve geçtiğimiz hafta Jüpiter ile uyumlu hale geliyor. Bu hafta iletişim, dostluk ve ilişki alanlarında şans sizden yana olacak.

Başak burcu bu hafta pratik bir bakış açısına sahip olarak sorunları kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Bu hafta daha çok detaylı ve bilinçli olacaksınız. Sosyal grup aktivitelerinizde nasıl faaliyet göstereceğiniz ve hedeflerinizi ve hayallerinizi nasıl takip edeceğinizi düşünebilir, gelecek günler için planlar yapabilirsiniz.

Başak burcu bu hafta Dost olduğunuz kişiler kendinizin bir yansımasıdır. Hala sizi hak edip etmediklerini veya devam etmenizin gerekip gerekmediğini düşünmeniz gerekebilir. Bazı ilişkiler sonlanabilir. Nihai hayat görüşünüz değişime devam ediyor. Meditasyon, zihninizi daha yüksek vizyonlara açmanıza yardımcı olabilir. Daha sakin kalmanız gerekebilir.

Söylenmesi gereken herşeyi söyleyebilirsiniz. Sır saklamak sizin için bu hafta zor olabilir. İş ve meslek yaşamında elverişli koşullar ortaya çıkmaktadır. Aydınlanma, yapmayı sevdiğiniz ya da muhtemelen romantizmde ve daha sonra günlük olarak gerçekleştirdiğiniz işlevlerle ilgili olarak gelir.

7TERAZİ BURCU

Bu hafta daha önce başladığınız projeleri veya taahhütleri tamamlamak zorunda kalacağınız bir haftadır. Muhtemelen onların gerçekleştirilmeleri için yeterince elverişli koşullarınız olmayabilir. Bu durum onların gelişimini yavaşlatmış olabilir. Bu hafta işlerin istediğiniz yönde hareket etmesi daha kolay olacak. Bu hafta, önemli katılacağınız etkinliklerden biri büyük olasılıkla ailenizden veya akrabalarınızdan genç bir erkek veya çocukla ilgili olacaktır. Bu hafta sürprizler sizi şaşırtabilir, ancak ilk kaostan sonra güçlü ve özel duygular yaşayacaksınız. Bu olaylar kişisel (samimi) dünyanızı veya işinizi ilgilendirir. Bir bütün olarak, sizi veya meslektaşlarınızı rahatsız edebilecek beklenmedik anlar, değişiklikler veya vardiyalar olacaktır. İlk başta durum ne olursa olsun, hoş olmayan şoklar beklemiyorsunuz.

Terazi burcu bu hafta sağlığınız ya da sevdiğiniz birinin sağlığı, sizin için endişeleriniz olacak ve bununla ilgili kısa bir süreliğine üzüntü olacaktır. Artık çok duygusal olarak rahatsızlık yaşamamak önemlidir. Bu hafta, ne kadar küçük olursa olsun, size sağladığı şansla, hayatınızda yapıcı ve önemli bir şey olarak ele alın. Genç erkekler, eski bir fikri veya ilişkiyi beklenmedik bir şekilde yeniden canlandıracaklar.

Terazi burcu bu hafta yabancılar hayatınızda önemli bir rol oynuyor olabilir. Bilinçli genişleyen deneyimler vizyonunuzu genişletir ve bazı kişilerde çabalarıyla kişisel gelişim sağlar. Kendi emekleriniz ile bu hafta güzel işler başarabilirsiniz.

Kişisel tercihlerinize önem verebilirsiniz ve başkalarının da dikkatini çekebilir. Kişisel itibar kamuya açılır. Yaratıcı sözlerin, grup aktivitelerinde ve arkadaşların arasında ilgi çeker. Hedefler ve tutkular için bu hafta fazla uğraşmayın.

Bir koruyucu meleğiniz Eylül ayının sonuna kadar omzunuzda kalır. Aydınlanma ev, aile ya da güvenlik konularında önce gelir ve daha sonra romantik, yaratıcı ya da zevkli bir arayışla ilgili olarak gelir.

8AKREP BURCU

Bu hafta çevrenizi iyi seçin ve kişisel işlerine yabancıların girmesine izin vermeyin. Naiflik ve güven iyi niteliklerdir, ancak bu hafta herkese güvenmeniz kötü sonuçlar verebilir. Bu hafta, 35 yaşın üzerinde bir erkekle meşgul bir ilişkiye sahip olacaksınız, bu da sizden daha fazla sabır ve gelişmekte olan karmaşık durumlara uyum sağlamanızı gerektirecektir. Artık çalışmalarınızda veya kişisel yaşamınızda yararlı olabilecek bazı bilgileri bekleyebilirsiniz, ki henüz planlarınızda önemli bir rol oynamamaktadır. Bu haftanın olumsuz yönleri nelerdir ya da nelere dikkat etmeniz gerekir? Her şeyden önce, yalan söyleme ve amacın ne olduğu önemli değil, birinin size yalan söylemesine izin vermeyin. Bir “iyi” yalan şimdi bir hayal kırıklığı veya duygusal bir acıyı kurtarabilir, ancak daha sonra kişisel bir drama haline gelebilir.

Akrep burcu bu hafta mülkünüzün ve yurt içi planlarınızın gelişimi bu hafta iyi olacak. Satın alabilir veya satılabilir, inşa edebilir veya onarabilir, geliştirebilir ve iyileştirebilirsiniz. Bu hafta birçok etkinlik sizin tarafınızdan düşünülmesi için bir sebep olacak. Yaşadığınız veya çalıştığınız yerlerin etrafında, sizde farklı sorunları kışkırtacak değişiklikler ve deneyimler olacak. Cevapları gelecekte alabilirsiniz, sabırla beklemeniz gerekecek.

Akrep burcu bu hafta kişisel gelişiminiz için araştırmalar yapabilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Bu hafta yeniliklere açık olacaksınız. Yeni bir çalışma dersi kariyerinizi ilerletmeye yardımcı olur. Bir kursa yazılabilir ya da sınava girerek kendinizi denemek isteyebilirsiniz.

Hala hayatın anlamını aradığınız bir dönemdesiniz. Seyahat için iyi bir ay. Profesyonel yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz şeyleri fark edeceksiniz. Genel duruma göz atın. Küçük detaylardan kaçının. Yaratıcı enerji, kariyerinize veya kamu imajınıza iyi yansır. Başkalarıyla çatışmalara dikkat edin. Samimi karşılaşmalar daha derin ve yoğunlukla devam eder.

9YAY BURCU

Bu hafta ailenizin taahhütlerinden kaçınmaya veya küçümsemeye çalışmayın, çünkü bir noktada istenmeyen olaylar nedeniyle baskı altında olabilirsiniz. Ailenize verdiğiniz sözleri tutmanız önemli olacak. Şimdi her şeyi tek tek yapın, böylece kendinizi daha büyük bir yükten zihinsel ve fiziksel olarak saklayabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz insanlarla keyifli aktiviteler ve toplantılar için daha fazla zaman ayırın. Bu hafta, muhtemelen bir belge veya yaklaşan bir kazanç artışı ile ilgili haberler yoluyla alacağınız paradan memnun kalacaksınız. Bu, mali veya banka belgelerini ve sözleşmeleri yerleştirmek için iyi bir zaman olacaktır. Bu hafta (gerekli güce sahip olmasanız bile), özellikle gelecekteki planlarınızı planlamak ve organize etmek açısından sizin için önemli bir zaman olacaktır. Görünür veya görünmeyen şeyler sizin için yolunda ilerleyecektir.

Yay burcu bu hafta arkadaşlarınız veya akrabalarınız için önemli şeyler ile ilgili kayıp veya hırsızlık yaşayacaksınız. Tanıdığınız bir kişi ile ilgili hoş olmayan haberler sizi şok edecek, ancak bu etkinliği büyük bir dram olmadan deneyimleyebileceksiniz. Bu hafta çocuklarla ilgili plan ve taahhütler, çocuklarla çalışmak için faydalı olacaktır.

Yay burcu bu hafta bazı insanlara duygularınızı açmak zor olabilir. Hala kendi kaynaklarınızın sınırlarını ve ne kadar işbirliği yapmanız gerektiğini ve başkalarına ne kadar bağımlı olduğunuzu öğreniyorsunuz. Yeni dersler sadece yaşam alanınızı genişletmekle kalmaz, aynı zamanda ruhunuzda derin bir şey uyandırabilir.

Ortaklık veya ilişki sorunları sorunsuz ilerlemeye devam ediyor. Bazıları sonunda evlenmeye karar verebilir. Yasal konular mahkemede çözülebilir. Yeni deneyimler sizi ikna ediyor. Bu hafta seyahat edilebilir. Uzun mesafe yolculuklar da yapılabilir. Aydınlanma, finans veya günlük ortamınızdaki iletişimler ile ilgilidir.

10OĞLAK BURCU

Bu hafta hayatınızdaki kaygılar sizi korkutmamalıdır. Kendinizi günlük yaşamınızda yeni değişikliklere veya koşullara uyarlayın. Sizinle olan her şey, gitmeniz gereken denemelere bakılmaksızın, doğru yönde ilerliyor. Bu hafta, hoş olmayan haberler kendi yaşamınızı başka bir ölçekte takdir etmenizi sağlayacaktır. Hafta içi sizi daha çok aile içi ve aile sorunları ve görevleri ile yükleyecektir, ancak bu süreçte çözümlerini yapmak mümkündür. Bu hafta, evinizi değiştirmek, yeni bir eve taşınmak ve daha fazlası için iyi bir zaman olacaktır. Finansal hafta, sermayenin nasıl çekileceğini hayal ederseniz çok faydalı olacaktır: işyerinde yenilikçi çözümler ve eylemler, çiftlikte veya işte yeterli çalışmalar olabilir. Bu hafta için kişisel ve özel beklentileriniz olabilir, ancak bunların gerçekleştirilmemesi, sizi hayal kırıklığına uğratmamalı.

Oğlak burcu bu hafta gelişim çizgileri genellikle faydalı olacaktır. Geleceğiniz için bu hafta iyi seçimler yapabilirsiniz. Hafta içi, daha fazla toplantı ve görüşmeler, ziyaret amacı için seyahat söz konusu olabilir. Aşk hayatın sıkıcı olmayacak, ama yine de ne istediğine ve kiminle olduğuna bağlı olacak. Şu an sahip olduğunuz şeylerin tadını çıkarmak ve bulutların arasından uçmamak iyi olur.

Oğlak burcu bu hafta ortaklık veya ilişki sorunları ele alınmaya devam ediyor. Satürn, grafiğinizin ilişkilerinizdeki taahhütlerin ve beklentilerin analizini gerektiren sektörüne geçiyor. Geçmişte yaşanan bazı anılar aklınıza gelebilir. Bazı insanları özlem ile anabilirsiniz.

Kendinizin gizli yönleriyle temasa geçin. Yoğun ve derin konuşmalar bekliyoruz. Araştırma ve öğrenme için iyi bir ay. İş ile ilgili konular veya çalışma ilişkileri sorunsuz devam ediyor. Zararlı yiyecek ve içecekleri tüketme eğilimi var! Ani acil durumları üstlenebilme yeteneğiniz test ediliyor. Deneyimler kendinizi nasıl savunduğunuz konusunda dönüşüm sağlar. Aydınlanma, önce kişisel duygusal konular hakkında, sonra değerlerinizle veya paranızı nasıl harcadığınızla ilgili olarak gelebilir.

11KOVA BURCU

Bu hafta önemli bir karar vermeniz ve bunu başarmak için gerekli adımları atmanız gerekir. Şimdi, sizi hiçbir yere götürmeyecek olan şeyler ileride fayda sağlayabilir. Ancak bu hafta düşünce ve eylemlerde istenmeyen kaos yaratabilecek olaylar olabilir. Sorun (ortaya çıktıklarında) tam olarak sizin tarafınızdan bu tür davranışlar nedeniyle olacaktır. Bu hafta çok başarılı ve hatta sizin için özel olabilir, ancak hepsi seçimlerinizin hızına, şimdi gerçekleşecek olan şansın yakalanmasına bağlı olacaktır. Şimdi hayatında bir misyonu olacak yeni insanlarla tanışacaksın. Onlarla yapılan görüşmeler veya toplantılar göz ardı edilmemelidir. İyi ya da kötü davranışları (kişisel kararınıza göre) tesadüfi olmayacaktır.

Kova burcu bu hafta size bitmemiş bir işi daha önce bitirme veya farklı koşullar nedeniyle başarılı olmadığınız bir şeyi yaşama fırsatı verilmesi olasıdır. Günlerini kısır yorumlarla ve kıskançlıkla dolduran insanlardan kaçının. Aileniz dikkatinizi çekecek ve ev konforu için önemli konularla uğraşmaktan daha sorumlu olmanız gerekecek.

Kova burcu bu hafta özgünlüğünüz iş başında veya günlük hayatınıza da yansıyor. Başkalarının dikkatini çeken çalışmalar yapabilirsiniz. Halen günlük iş ve hizmetin değerini öğrenmek sürecindesiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bu hafta bazı sağlık kararları alınabilir.

İletişim, ortaklıklarda veya ilişkilerde yaratıcı bir şekilde olacaktır, yeni fikirler ortaya çıkabilir. İnsanlar senin hayatına girip, neşe verebilirler. Eğlence ve iyi vakit geçirmek hala öncelikler arasında olacak. Yeni bir ilişki başlayabilir. Diğerleriyle aşırı tutkulu veya öfkeli ve şiddetli olma eğilimi olabilir. Ortaya çıkan çatışmaların savaşmaya değer olduğundan emin olun. Aydınlanma, manevi ya da mistik disiplinlerle ilgili ve daha sonra kişisel duygusal meselelerle ilgili olarak gelir.

12BALIK BURCU

Bu hafta iş hayatında yetenekleriniz bu hafta ön planda olabilir ve insanlar sizden bir şeyler öğrenmek isteyebilirler. Başkalarına yeni fikirler verebilirsiniz. Bu hafta iletişim, dostluk ve ilişki güçleri arasında uyum ve denge olacak. Hem iş hem de aile hayatını dengede tutabilirsiniz. Aynı zamanda eğlenceli, romantik ve yaratıcı yanınız da ortaya çıkabilir. Sizi mutlu edecek davetlere katılabilirsiniz. Çalışma hayatında da bazı aktiviteler olabilir. Ya d abir iş seyahati yapabilirsiniz. Bu hafta çıkılan yolculuklardan güzel haberler ile geri dönebilirsiniz.

Balık burcu bu hafta aşk hayatında mutlu anlar sizler bekliyor olacak. Mesela en çok romantizm, yaratıcılık ve keyif için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Kişisel yaratıcılık ve kendini ifade etmeyi keşfetmek için uzun bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Varlığınızın amacı, en büyük endişelerinizden biridir. Bazı amaçlarınız da sizi endişelendirebilir.

Balık burcu bu hafta iletişim iş başında veya kişisel hizmet alanlarında bolca olacak. Çok fazla kişi ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük ritim hızınız hızlanır. Sağlık sorunları olabilir. İş arkadaşlarınızla ihtilaf ve tartışmalara dikkat edin. Egzersiz programları şimdi size fayda sağlar. Evde ve ailede atmosfer hala keyifli olmalı.

Ev içerisinde pek çok sorumluluk ve tadilat işleri olabilir. Bahar temizliği beklenenden daha uzun sürmüş olabilir. Aydınlanma, daha yüksek manevi bağlantınız ile ilgili topluluklarla görüşmeler olabilir. Sosyal hayatınıza ayırdığınız zamanda arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi şaşırtabilir.

23 – 29 Temmuz 2018 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları…

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…