Ayakkabı Duvarı ile Eviniz Güzelleşsin

Ayakkabı Duvarı ile Eviniz Güzelleşsin

Bayanlar topuklu ayakkabıları çok seviyorlar. Peki bir sürü topuklu ayakkabısı olan bayan takipçilerimize ayakkabılarını toplamanın bir yolu olduğunu söylesek. Ayakkabılarınız için bir ayakkabı duvarı yaratabilir ve hepsini oraya sırayla dizebilirsiniz. Böylece etrafa dağılmaz ve toplu dururlar.

Ayakkabı koleksiyonuna sahipseniz ve o kadar ayakkabıyı nasıl saklayacağınızı bilemiyorsanız bu yazı tam size göre. Ayakkabılarınızı toplamanın en kolay yolu ayakkabı duvarı. Oldukça basit ve pratik olan bu ayakkabı duvarını, evinizde uygun bir duvara rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Peki bu ayakkabı duvarını yapmak için ne lazım?

Ayakkabı duvarını yapmak için: Biraz boya, zımpara kağıdı, birkaç vida, ahşap korniş ve tabi ki bunları uygulayabileceğiniz bir duvar gerekmekte. İlk önce yapmanız gereken kornişleri zımparalamak böylece daha pürüzsüz ve düz bir hal alacaktır. Zımparadan sonra kornişleri sevdiğiniz bir renge boyayınız. Sıcak renklere boyarsanız daha canlı ve dikkat çekici duracaktır. Korniş kuruduktan sonra kurşun kalem ile boş duvarda kornişleri montelemek için vida yerlerini belirleyiniz. Ardından vidaları monte ediniz. Bunu kendiniz yapamazsanız eşinizden yardım almanız daha iyi olacaktır. Monte ettikten sonra artık ayakkabı duvarınız hazır durumda. Topuklu ayakkabılarınızı duvarınıza yerleştirebilir böylece hem ayakkabılarınız daha derli toplu duracak hem de evinizde şık bir görüntü oluşturacaksınız. Ayakkabılarınızı kutularına koyup bir sürü yer kaplamak yerine bu işlem daha kullanışlı ve rahat olacaktır. Hem yapımı kolay hem de maliyeti ucuz olan ayakkabı duvarına dilediğiniz kadar ayakkabınızı koyabilirsiniz. Farklı çalışmalardan birkaç örnek;

Ayakkabı Duvarı ile Eviniz GüzelleşsinAyakkabı Duvarı ile Eviniz GüzelleşsinAyakkabı Duvarı ile Eviniz Güzelleşsin

Kimler Neler Demiş?

avatar
500
  Subscribe  
Bildir