Ayaklarınızı Alüminyum Folyoyla sarın ve 1 saat bekleyin! Ne olacağı sizi şaşırtacak!

Ayaklarınızı Alüminyum Folyoyla sarın ve 1 saat bekleyin! Ne olacağı sizi şaşırtacak!

Alüminyum folyo dünyadaki en yaygın ev eşyalarından biridir. Kullanımı sadece mutfakla sınırlı olduğu düşünülüyor, çünkü hepimiz çoğunlukla yiyecek depolamak için kullanıyoruz.

Alüminyum folyo, yiyeceklerin sıcaklığını koruyan bir ağır kağıt türüdür, örneğin: sıcak bir sandviç koyarsak uzun süre öyle kalacaktır.

Bu alüminyum folyonun diğer bir fonksiyonu, onunla birlikte el işleri yapabilmemiz ve geri dönüşüm için çok faydalı olması. Bugün, çevreyi kusursuz durumda tutmak için her zaman ihtiyatlı olmalı ve hepimiz evde bulduğumuz öğelerin neredeyse tamamının geri dönüştürülebileceğini öğrenmeliyiz. Çok az insan, alüminyum folyonun insan vücudu üzerindeki tüm kullanımlarını biliyor ancak inanılmaz göründüğü halde sağlığınızı engelleyebiliyor. Bu malzeme soğuk algınlığı ve yanıkları hafifletmek için çok kullanışlıdır.

Bu yazıda size alüminyum folyonun sizin için yapabileceği en iyi avantajlardan birkaçını sunuyoruz. İşte onu kullanabileceğiniz yerler! Onları bugün deneyin!

1Soğuk algınlığını keser!

Ayaklarınızı Alüminyum Folyoyla sarın ve 1 saat bekleyin! Ne olacağı sizi şaşırtacak!

Soğuk algınlığı insanoğlunun günümüzde en çok karşılaştığı sorunlardan biridir. Soğuk hava, nem ve ani iklim değişikliği bizi hastalanmamıza neden oluyor. Soğuk algınlığı gidermek için doğal olarak alüminyum folyo kullanabilirsiniz! Ayaklarınızı 5-7 yaprak alüminyum folyoyla sarın ve yaklaşık 1 saat boyunca böyle bırakın. Kağıt anti-inflamatuar özelliklere sahiptir ve bazı soğuk algınlığı belirtilerini hafifletmenize yardımcı olabilir. Ayaklarınızı 2 saat boyunca havalandırın ve işlemi tekrarlayın. Birkaç gün içerisinde iyileşme fark edeceksiniz. Belirtileriniz bir haftadan fazla sürecekse mutlaka doktorunuza görünmelisiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
500
  Subscribe  
Bildir