Bisikletçiler ile Yarışan Devekuşu Komik Anlar Yaşattı

Bisiklete binmek kesinlikle eğlenceli bir spordur. Arkadaşlar arasında dostça bir yarış yapmak daha da eğlenceli olabilir. Ama bu arkadaşlar, bisikletlerine binerken bekledikleriden çok daha fazlasını elde ettiler.

Oleksiy, YouTube videosunda “Güney Afrika’ya Cape Argus Turu için geldik” dedi. “Muhtemelen, dünyanın en büyük bisiklet etkinliği.”

Bisikletçiler ile Yarışan Devekuşu Komik Anlar Yaşattı

Bu büyük maceralarına yöneldiklerinde, yarışın ana vurgu olacağını düşündüler. Ama bir gün önce, başlarına çok daha enteresan başka bir şeyin geleceğinden haberleri yoktu.

Oleskiy o gün yaşadıklarını şu şekilde anlattı;
“Cuma günü, bacakları uzatmak için, Ümit Burnu’na bir yarış öncesi yolculuğa çıktık.” “Okyanus kenarındaki yol sessizdi ve biraz ıssızdı.”

Ya da en azından, yolculuklarının ortasına girmeden önce böyle görünüyordu. OleksiyGüney Afrika’nın güzel doğasını kaydetmek için video kamerasını çıkardı. Üç arkadaş, hiçbir yerde yokken, dev bir kuş ortaya çıktığında.

Bisikletçiler ile Yarışan Devekuşu Komik Anlar Yaşattı

Anlatıcı, “Aniden, solumda beyaz bir devekuşu gördüm” dedi. “Sonra bu canavar sağdan yoldan atladı ve arkadaşlarımı kovalamaya başladı!”

Bisikletçi, odağını tarladan karaya, daha özel olarak arkadaşlarına kaydırdı. Öfkeli bir devekuşundan olabildiğince hızlı biniyorlardı. Film yapımcısı ikincisine güldü, kocaman kuş ortaya çıktı.

“İlk başta biraz ürkütücü” diye itiraf etti. “Ama sonra düşündüm ki,“ Bisikletimi kahkaha düşüreceğim! ”

Bisikletçiler zorladıkça devekuşu daha hızlı koştu. Onlara yetişmekte hiç sorunu yoktu. Oleksiy kendini zevk ediyor olabilirdi, ama hiç şüphesiz arkadaşları hayatları için hala korkuyorlardı. Devekuşları güçlü yaratıklar ve sizden birilerine zarar vermesini istemezsiniz.

Bisikletçiler ile Yarışan Devekuşu Komik Anlar Yaşattı

Bisikletçiler kuşu geçemezdi. Dostları, “Devekuşu 50 km/s hıza çıkmada herhangi bir problem yaşamadı ve görünüşe göre ter olmadan 70 km/saat yapıyorlar” dedi.

Böyle güçlü ayaklarla, bu kuşların bu kadar hızlı koşabildiğini hayal etmek zor değil. Ancak bu, manzarayı daha az etkileyici ya da komik hale getirmez.

Oleskiy, “Neyse ki yaratık yoldan çıktığımız için bizi yalnız bırakmaya karar verdi,” dedi.

Bisikletçilerin kameraya çektiği sahne harika. Bu komik hareket, tüm gün göreceğiniz en iyi şey olabilir.

Lütfen bunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Bisikletçiler ile Yarışan Devekuşu Komik Anlar Yaşattı…

Çeviri: Deniz Ay

Kimler Neler Demiş?

avatar
500
  Subscribe  
Bildir