Burçlar içinde en iyisi hangisidir

Burçlar içinde en iyisi hangisidir

Burçlar içinde en iyisi hangisidir sorusunun cevabı herkes için farklıdır. Muhtemelen herkes kendi burcunun en iyisi olduğunu söyleyebilir. Benim için ise cevap akrep burcudur. Neden mi?

Burçlar içinde en iyisi hangisidir

Öncelikle Akrep burcu hem duygusal hem de mantıksal yönden çok güçlüdür. Akrep burcu bir su grubu burcudur. Aslında çok duygusal olan bu burç duygusallığını kimseye belli etmez. Düştüysem kendim düştüm o zaman kendim kalkarım modundadır. Akrep burçlarını kolay kolay ağlarken göremezsiniz. Ama bilinmeyen bir şey vardır bu burçta ki insanlar aslında geceleri en çok ağlayan, bir konuyu en fazla kafaya takabilen burçtur.

Sevene kadar çok çapkın olan bu burcun insanları gerçekten sevince tüm hayatını karşısındaki insana adayabiliyor. Sadıklığı tartışılamaz bir burçtur.

Bu burçları güçlü yapan diğer bir özellik ise kinci olup yapılanları asla unutmaması diyebiliriz. Senin ona yıllar önce yaptığın bir iyiliği ya da kötülüğü seneler sonra bir anda karşınıza çıkartabilir.

Sevdiklerini mutlu etmesini çok iyi bilirler. Onların mutluluğu için elinden geleni hatta kendini zora sokacağını bilse dahi o kişiyi mutlu eder. Sürprizler yapmayı çok seven bu burç karşısındaki insanın o sürpriz karşısında ki sıcak bir gülümsemesi içini ısıtabilir.

Bir diğer konu ise cinsel güçleridir. Bu konuda gerçekten doyumsuz olan bu burç yatakta asla bencil değildir. Karşısında ki insanı bu konuda da fazlasıyla mutlu edebilir. Bu burcun en zayıf yönü daha doğrusu en bilinen yönü kıskançlıklarıdır. Bu konuda sınırları yoktur.

Örneğin sevdiği insanı ailesinden bile kıskanabilir. Bu durum çoğu kişiye göre saçma gelse de bir akreple tanışırsanız ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız. Kıskançlık onlar için çok başka bir boyuttur.

Birde 6. hisseleri en kuvvetli olan burçların arasında yer alır. Çoğu söylenen, yapılan konuyu bilse de size belli etmez. Örneğin ona bir yalan söylediniz akrep burcu insanı bunu anlar fakat asla yüzünüze karşı sen böyle yalan söylüyorsun demez. Bunu öyle bir zamanda yapar ki siz söylediğinize pişman olur hatta yerin dibine bile girebilirsiniz. Akrepler intikam dolu bir burçtur, kincidir, kıskançtır ama burçlar arasında bence en sadık, sevdiklerine karşı en sıcakkanlı burçtur. Ve bana göre en iyi ve en güçlü burçtur.

Akrep burcu ünlüleri kimlerdir?

Kimler Neler Demiş?

avatar
500
  Subscribe  
Bildir