burc burçlar kapak

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Günlük Burç Yorumları 12 Ağustos 2018 Pazar…

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç 12 Ağustos 2018 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU: Bugün beklediğinizin aksine sıradan bir gün sizi bekliyor. Bir çok planın iptal olması sizin motivasyonunuzu bir hayli etkileyebilir. Beklediğiniz haberler açısından da umutsuz birgün. Özel hayatınızda ise yaşanan sorunlar güncelliğini koruyor. Bu yakın çevrenizle ya da kardeşlerinizle iletişime geçebilir; fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

BOĞA BURCU: Bugün iş hayatınızla ilgili üzerinde çalıştığınız konuların mali boyutu üzerine çalışma yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Günün ilk saatlerinde işlerinizi hızlı çözebilirseniz güzel bir tatil günü sizi bekliyor. Akşam saatlerinde ise duygusal dalgalanmalara açık koşullar var. Yeni her şey gibi duygular da sizi heyecanlandırıyor.

İKİZLER BURCU: Bugün enerjiniz yerinde. Coşkulu, neşeli bir gün sizi bekliyor. Tatil günlerinin planlarını aksatmadan günün keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde işleriniz olumlu ilerleyebilir; aşktan, paradan yana şansınız gülebilir. Akşam saatlerinde ise sevdiklerinize dair bir durum sizi fedakar ve özverili davranmaya itebilir.

YENGEÇ BURCU: Bugün aileye ait bir gayrimenkulle ilgili konular gündeme gelebilir ve neredeyse tüm gününüzü alabilir. Temkinli hareket etmeyi tercih etmenizden dolayı riskli girişimlerden geri durmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle yaşadığınız olumsuzluklar nedeniyle iç dünyanıza çekilebilir; içsel sorgulara dalabilirsiniz.

ASLAN BURCU: Bugün sosyal faaliyetlerinizin ağırlıkta olacağı bir gün ve işin liderliği yine her zaman ki gibi sizin. Sabah saatleri gerek iletişim gerekse de anlaşma ve görüşmeler için olumlu zamanlar olabilir. Fikir ve düşüncelerinizi tüm açıklığıyla paylaşma imkanı bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde parasal konulardaki dalgalı koşullar aklınıza takılabilir.

BAŞAK BURCU: Önünüzde hem sosyal ve özel yaşantınızda hem de iş hayatınızda da hareketli geçecek birkaç gün var. Birçok yenilik ve ilkler sizi bekliyor. Bugün başlayan tempoda sabah saatlerinde alacağınız haber sizi karamsarlığa itmesin. İyilik ve güzellikler için 12’den sonra başlayacak. Yolculuklara hazırlıklı olun.

TERAZİ BURCU: Sıkıntılı günler ağır ağır da olsa geride kalıyor. Özel hayatınıza dair rüzgarlı da olsa havalar düzelmeye başlıyor. Tebdili mekanda hayır vardır derler, aldığınız bu karar bunun en güzel ispatı. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızla olmak size iyi gelse de dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde beklenmedik bir haber alabilirsiniz.

AKREP BURCU: Bugün çalışmak sizin için büyük eziyet olsa da yeni fırsatlar için size avantaj sağlayabilir. Sabah saatlerinde ortaklı olduğunuz gelir, kira, miras, prim gibi finansal işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bazı gelişmelerin kontrolünüz dışında ilerleme olasılığı var. Günün ikinci yarısından sonra duygusal dalgalanmalarınız olabilir.

YAY BURCU: Bugünlerde yeni iş ortaklıkları ya da iş birlikleri gündeme gelebilir. Ortaklıklar sizin için riskli olmakla birlikte değerlendireceğiniz durumlar olabilir. Günün ilk saatlerinde neşenizi keyfinizi yerine getirecek teklifler alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biriyle de yakınlaşacağınız durumlar söz konusu olabilir.

OĞLAK BURCU: Bugün önünüzde sorumluluklarınızın ağır basacağı bir gün var. Sabah erken saatlerden itibaren yapılması gereken işlerinize hevesle yönelebilirsiniz. Konumunuzu olumlu etkileyecek görüşmelerde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde aklınızı karıştıracak durumların ortaya çıkacak olması duygusal dalgalanmaya ve motivasyon düşüklüğüne sebep olabilir.

KOVA BURCU: Bugün güneş sizin için doğdu. Dinamik, neşeli ve yüksek motivasyonla güne başlayabilirsiniz. Yaşam mutluluğunu arttıracak ve aşktan yana yüzünü güldürecek gelişmelere açıksınız. Finansal alanda da kazanç sağlayacağınız girişimler yapabilirsiniz. Hayalci davranmayın yeter. Sağlığınızla ilgili kaygılarınız da yersiz görünüyor.

BALIK BURCU: Bugün ruhunun derinliklerine inerek yapmış olduğun değerlendirmeler sonrasında, yeni başlangıçlar yapacağınız bir gün. Duygusal enerjiniz oldukça yüksek. Duygusal paylaşımlarda sizi rekabete sürükleyen koşulları risk almaktan kaçınmayarak aşma şansınız olabilir. Akşam saatlerinde belirsiz koşullardan dolayı fedakarlığa veya yanılgılı kararlara açıksınız.

Günlük Burç Yorumları 12 Ağustos 2018 Pazar…