Burçlar

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları haftalık özel burç yorumunu her hafta burdan takip edebilirsin. Günlük burç yorumları da ayrıca paylaşılacaktır. Haftalık Burç Yorumları 13-19 Ağustos 2018 Haftası…

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 13 – 19 Ağustos 2018 Haftasına ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

1KOÇ BURCU

Bu hafta bazı zorluklarla veya tartışmalarla çocuğunuz için önemli olan konularda başarıya imza atabilir veya başarı elde edebilirsiniz. Evli olanlar için güzel bir hafta sizleri bekliyor. Hamilelik veya çocuk ile ilişkili tedavi veya tedavi ile iyi bir gelişme ortaya çıkacaktır. Bu hafta aşk hayatında birçok olumlu duyguya sahip olacaksınız ve ilişkinizin uyumlu gelişimi için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. İsteklerinizi empoze etmenin ya da sevgilinizin hazır olmadığı kararları almak için partnerinize baskı yapmanın zamanı olmadığını anlayacaksınız.

Koç burcu bu hafta esas olarak belgeleriniz veya sözleşmenizle ilgili mali işleriniz olumlu olacaktır. Özellikle, gelecekte size bazı gelirler sağlayacak olanlar ya da onlardan başka bir fayda elde edecek olanlar içi iyi olacaktır. Bu hafta, özel servisle ekipman veya mülk onarımından kaçının. İşler beklediğiniz gibi gelişmeyecek.

Bu hafta, zor bir dönemin, hoş olmayan bir tecrübenin ya da başka bir hayat dramasının ardında bıraktığınız sevinç ve farkındalık fırsatına sahip olacaksınız. Bu haftaki iyi haberlerden bazıları, bir erkekle ya da akrabalarıyla bağlantı kuracak parayla ilgili olacak. 35 yaşın üzerindeki koç erkekleri finansal nitelikte bir teklif veya yararlı bilgi bekleyebilir. Genç koç kadınları bu hafta hatırlayacakları hoş bir sürpriz yaşayacaklar.

Koç burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya, başkalarını kolayca etkileyebilir ve herhangi bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Doğru karar verme ve karar verme becerileri kazandıran kendi duygularınızla temas halinde olacaksınız. Arkadaşlarla ve aileyle sosyalleşmek her zamankinden daha önemlidir. Arkadaş edinme ve bir sonraki seviyeye yeni ilişkiler kurmaya gayret eden daha samimi bir seviyeye bağlanabilirsiniz. Düşler ve anılar tecrübeleriniz bu hafta size yol gösterecek.

2BOĞA BURCU

Bu hafta size fayda sağlayacak yeni fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız hızlı düşünmeniz ve harekete geçmeniz gerekir. Ne yazık ki, birçok boğa burcu risk almaktan korkacak ya da kişisel ve profesyonel yaşamınızda ilginç şansları kaçırmanıza neden olacak, karar alırken daha fazla zaman düşünmek isteyecek. Hafta boyunca bir kadın ile bir söz ya da başka bir anlaşma yerine getirme beklentisine sahip olacaksınız. Kadınlarla dostane ilişkileriniz planlarınıza ve umutlarınıza göre gelişecektir. Bir kadınla yeni bir arkadaşlık da ilginç deneyimler getirecektir.

Boğa burcu bu hafta misafirleriniz gelebilir, sosyal hayatınız renklenebilir. Hafta içi dedikodu ve entrikayı seven insanlar sizi evinizde ziyaret edecekler. Hoş olmayan sözler işitebilirsiniz, ancak hemen her söze kanmamaya dikkat edin. Aile çatışması sizin için hoş olmayan ve istenmeyen bir yönde gelişebilir ve ailenizde uzun süreli gerginlikler yaratabilir. İnanın bana, her sorun önce sabırla çözülebilir.

Geçen haftanın sorunları büyük ihtimalle genç bir adamla ilgiliydi ve bu hafta çözümlerini bulamayacaklar. Omuzlarınızdaki bu psikolojik yükten hoşlanmayacaksınız, ama şimdi bunu çözmek için doğru zaman değil. Bu hafta bir gezi planlamak veya gezi yapmak için elverişli olacaktır. Muhtemelen hayatınızdaki önemli bir olay veya değişim ile ilgili bir seyahat olacaktır. Tanışacağınız yeni insanlar hayatınızda yer alacaklar.

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar kendinize olan güveniniz ve coşkunuz artar. Bu nedenle, yeni projelere başlamak için iyi bir zaman. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu, birisini etkilemek için iyi bir zaman, özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri. Artan karizma ve manyetik çekicilik ile mükemmel eşi bulabilirsiniz.

3İKİZLER BURCU

Bu hafta ekonomik yönden rahatlamanızı sağlayacak olaylar olabilir. Mesela mali kazanç, bazı yarar getiren işler ve sizin için önemli bir başarı bekliyoruz. İş hayatında çeşitli birçok plan ve beklentiler olacaktır. Aşk, bu yedi gün boyunca, medeni durumunuza bakılmaksızın yaşamınızda önemli bir faktör olacaktır. Bu burç altında doğan genç kadınlar yeni bir romantik ilişki kurmak için iyi bir zamana sahip olacaklar. Büyüleyici prensin karşına çıkabilir. Profesyonel olarak, hafta, çalışmanızla alaka düzeyi olan daha fazla ve farklı kişilere ve konuşmalara açık olmanızı gerektirecektir. Artık, daha iyi gelir veya daha fazla sorumluluk üstlenerek müzakerelerinizden faydalanabilirsiniz, ki bu da ödemenizde faydalı bir etki yaratacaktır.

İkizler burcu bu hafta bazılarınız yeni, daha iyi ücretli bir iş teklifi alabilir. Bu hafta birkaç kısa stresli durum ya da panik, korku ile ilişkili olanları deneyim edeceksiniz. Bahsettiğim gibi, iyi olan bunlar şey kısa süreli olacak ve hızla yok olacak.

Bu haftaki sürprizler, gerçek ve sanal dünyada yaratacağınız yeni tanıdıklarla ilgili olacak. Onlarla planlarınızın veya fikirlerin geliştirilmesi için önemli olacaktır. Hafta boyunca, bir erkek ya da genç bir erkek hakkında hoş olmayan bir haberi duygusal olarak karşılamanız olasıdır.

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar her yönden iyi bir duygu, hayattan zevk almak ve arkadaş ve aile etrafında olmak için idealdir. Bu, her türlü ilişki için iyi bir zaman, ama özellikle biri ile yakınlaşmak ya da yeni bir aşk ilişkisi kurmak için iyi bir zamandır. Güzel ve sevecen hissetmeli ve aynı şeyi çekmelisin. Evinizi veya ofisinizi güzelleştirmek için iyi bir zaman. Mücevher ve kıyafetler gibi güzel şeyler ya da makyaj ile kendinizi şımartabilirsiniz.

4YENGEÇ BURCU

Bu hafta evinizdeki ev problemlerini çözmeniz gerekecektir. Beklediğinizden daha karmaşık onarımlar veya geliştirmeler yapabilirsiniz. Sinir bozucu olan başka sıkıntılar ortaya çıkabilir. Aile içi anlaşmazlıklar, çözümlenmemiş miras anlaşmazlıkları ve daha fazlası dahil olmak üzere eski aile sorunlarını çözmek için bu haftayı kullanın. Ne yazık ki, bu hafta bazı ailelerde boşanmanın ilk ya da son adımlarıyla nihai ayrılık olabilir. Çoğu durumda, bu karşılıklı rıza ve gereksiz dramalar olmadan olacaktır. Biriyle tartışmadan önce bu haftayı düşün. Eski hoş olmayan anıları, hataları yeniden gün yüzüne çıkarmayın.

Yengeç burcu bu hafta günlük şeylerin üstündesin gelebilirsiniz. Ruh haliniz pozitif olacak, ancak bazı zamanlar sabırlı olmanız gerekebilir. Bu hafta bazı cesur kararlar alabilir, sonra endişeli veya kafası karışmış hissedebilirsiniz, ama boşuna. Kararlarınız doğru ve sizi yaşam yolunda kodlanmış bir yöne götürecekler. Hafta içi mahkeme ve davalar için uygun olacaktır.

Bu hafta bir adamın haberi ya da önerisi sizi üzebilir, üzebilir ya da hayal kırıklığına uğratır. Hafta sonu, amacına bakılmaksızın seyahat için elverişli olacaktır. 35 yaşın üzerindeki yengeç kadınları eğlence veya kısa mesafe turizmi için seyahat etme fırsatına sahip olacak.

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, romantizm ve sosyalleşme için iyi bir zaman. Aşkın ve sevginin mükemmel karışımı, çekici görünmenizi ve hissetmenizi sağlar. Her türlü tehdit altında olmaksızın arzularınızı kovalarken emin ve iddialı olabilirsiniz. Bu denge aynı zamanda sevgi ve hayranlık vermeye ve almaya hazır olduğunuz anlamına da gelir. Bu hafta bekar olanların hayatlarının aşkı için ideal bir zamandır. Bu aynı zamanda kendini tanıtmak ve bir evcil hayvan projesi başlatmak için iyi bir zamandır.

5ASLAN BURCU

Bu hafta yakınlarınızdan akrabalarınızla bağlantı kuracaksınız. Artık akrabalarınızdan çeşitli haberler veya davetler alabilirsiniz. Ne yazık ki, bu hafta bildiğiniz bir kadın hakkında hoş olmayan bir haberle sizi üzebilir. Günlük hayatınızdan bir kişi olmayabilir, fakat kişisel, aile ya da profesyonel ilişkileriniz var. İyi bir gelişme, sizin ya da akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın olabilecek çocuklarla ilgili planlarınızı ve hareketlerinizi içerecektir. Bir çocuğun veya gencin başarısı, hayatlarında önemli bir değişiklik, telefon görüşmelerinin veya sanal iletişim araçlarının konusu olacaktır.

Aslan burcu bu hafta iş hayatında iyi bir gelişme, yeni bir kariyer başlangıcı nedeniyle işe gitme, başka bir şehre ya da ülkeye geçme planlarınızı içerir. Yaşadığınız yerleşimin dışında bir mülkün bakımını yapmak için seyahat etmeniz gerekiyorsa, bu planda başarılı olacaksınız.

Bu haftanın tatsız anlarından bazıları, muhtemelen sizinle aynı çatı altında yaşamamış olan genç bir adamla gergin ilişki ile ilgili olacaktır. Doğrudan bir çatışmaya sahip olabilirsiniz ya da bir şekilde onun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bu yedi gün boyunca bir başka önemli faktör de sağlık durumunuz olacaktır. Bu durum göz ardı edilmemelidir, özellikle şu anda bir sağlık sorununuz varsa. Doktor tavsiyesine uyun ve kendi kendine ilaç kullanmayın.

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, sevgi ve para için fırsatlar getiriyor. Bu alanlarda inisiyatif alabilir ve olumlu tutumunuz ve sevgi dolu doğanız nedeniyle diğerlerinden iyi tepkiler ve destek bekleyebilirsiniz. Sadece sevgi vererek ilişkilerde ilgili olmak, herhangi bir eski yarayı iyileştirebilir. Biri ile barışabilir ve aranızdaki buzları eritebilirsiniz. Müzakereler ve iş anlaşmaları dostane olabilir.

6BAŞAK BURCU

Bu hafta evinizden veya finansal belgeler ve ödemeleriniz ile ilgili görevlere çok daha kararlı davranacağınız bir hafta olabilir. Her iki şeyin de bir bağlantısı olacak ve eviniz için daha büyük harcamalar yapabileceğiniz, bazı mülkleri satabileceğiniz ya da satın alabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Ticari hayatta şans sizden yana olacaktır. Genel olarak, bu hafta, parayla ilgili olan her şey üzerinde veya en azından daha yüksek bir masraf olduğunda dikkatli davranın. Gelirinizi bütçenizde makul bir şekilde takip edin ve kargaşa veya gerginlikten kaçının.

Başak burcu bu hafta küçük ama hoş sürprizlerinden bazıları, farklı şehirlerden ve köylerden veya farklı milletlerden gelen insanlar da dahil olmak üzere, eski veya yeni tanıdıklarla birlikte konuklarla veya toplantılarla bağlantılı olacak. Hafta boyunca, genç bir kadının hareketlerini veya sözlerini duygusal olarak incitmeye veya sizi hiç bir isteğinizin olmadığı tartışma ve sıkıntıya sokmaya izin vermeyin. Getirdiği olumsuz duygulardan uzak durmaya çalışın.

Bu hafta, farklı yerlerden gelen insanlarla dostça ilişkilerinizin geliştirilmesi için faydalı ve önemli olacaktır. Yeni tanıdıklar biraz soğukkanlılıkla başlayacak ama yavaş yavaş sizin için özel bir şeye dönüşecek. Aşk, günlük yaşamınızın önemli bir parçası olacak ve benlik saygısı için ihtiyaç duyduğunuz duygular ile yeterli zamana sahip olacaksınız. 35 yaşın üzerindeki başak erkeklerinin sevdikleri kadınlarla ilgili özel deneyimleri, önerileri veya diğer önemli etkinlikleri olacaktır.

Başak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar ilk hamleyi yapmak ve liderlik yapmak için cesaret ve inisiyatif çekebilirsiniz. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu hafta içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Doğrudan ve iddialı olmak iyi bir şey olabilir. Artan karizma ve çekicilik sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecektir.

7TERAZİ BURCU

Bu hafta ailenizden veya arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan gelen bir çocukla ilgili özel duygular yaşayacaksınız. Bu bir doğum günü, isim günü veya başka bir özel tatil olabilir. Bu hafta, evinizde ve aile ilişkilerinde gerginlik yaratan sorunları çözmenin yolları hakkında daha ciddi düşünmeniz gerekecek. Bir çıkış her zaman var, hepsi hangi yöne baktığınıza ve doğru olup olmadığına bağlıdır. Hafta içi, eski ya da yeni bir aşkla ilgili haberler ya da olaylar sizi şaşırtacaktır. Yeni tanıdıklıklar beklenmedik veya garip durumlarda (sizin fikrinizle) gerçekleşecektir, fakat gerçekler oldukça farklıdır.

Terazi burcu bu hafta yeni fikirler ortaya çıkacak ve profesyonel olarak tartışılacaktır. Hafta içi, sizinle bir iş fikri ya da fazladan iş fikri hakkında tartışacak arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızdaki kişilerle sohbetler keyifli olabilir. Bu hafta, bu yedi gün boyunca önemli bir olay ya da değişim yaşayacak olan 35 yaşından büyük bir kadına karşı bir bağlılık olacak. Onunla bağlantılı bir buluşma olayı da olabilir.

Bu hafta bir kız ya da genç bir kadın için bir hediye almanız gerekecek. Yasal veya adli bir davada bulunan 35 yaş üstü kadınlar başarıya güvenebilir. Genç Terazi kadınları istedikleri ve uzun süredir erteledikleri bir alışverişten memnun kalacaklardır.

Terazi burcu bu hafta Pazartesi gecesinden Perşembe sabahına kadar Terazi’deki Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir konuşma zamanıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. İşaretinizdeki Ay, iyi bir sezgi ve belki de psişik yetenekle çok iyi algılayacağınız anlamına gelir.

8AKREP BURCU

Bu hafta seyahatle ilgili tartışmalı veya çelişen durumların veya başka bir yerleşim yerinde yaşayan insanların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. İkinci durumda, akrabalarınız olacaklar veya ailenizle biraz bağlantı kuracaklar. Bu haftaki aile gezileri daha sofistike ve stresli olacak. Hafta boyunca, tanıdığınız bir kişi veya bir kamu çalışanı için bir sağlık sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ne yazık ki, bu aşamada onun durumu hakkında iyi haber yok. Bu hafta, geçmişinizdeki planlara, fikirlere ya da ilişkilere bakmak zorunda kalacaksınız. Bu da artık bir gelişme şansına sahip olacak, size bazı faydalar ya da keyifli deneyimler kazandıracak. Daha önce uğraştığınız ama başarısız olan ya da kaybolmuş olan şeyler artık gelişim, ilerleme ve başarı için uygun bir zamana sahip olacak.

Akrep burcu bu hafta bugüne kadar elde ettiğiniz şeyleri muhafaza ederseniz, artık kolaylıkla devam edebileceksiniz. Yarım kalan işleri başarı ile tamamlamanız olasıdır. Bir bütün olarak hafta, size endişe ve gerginlik yaratan sorunları ya da ilişkileri çözmek için elverişli olacaktır. Aslında, şimdi çok az abartılı şeyler olduğunu ve durumun (ne olursa olsun) çok daha az dramatik olduğunu göreceksiniz.

Bu yedi gün boyunca, genç bir adam hakkında haberler ya da bir telefon konuşması yüzünden üzgün ya da hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Bir erkekten para için bekliyorsanız, muhtemelen bir gecikme ya da diğer engeller olacaktır. 35 yaşın altındaki akrep erkekleri, bir belge ya da teklifle ilgili zorluk ya da reddediş nedeniyle hüsrana uğrayacaktır.

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya, geçmişte bıraktığınız zor projelerin üstesinden gelmek için iyi bir zaman olmalı. Güvenle ilerlemeye devam edebilirsiniz ve bu yeni projeler başlatmak için özellikle iyi bir zamandır. Doğrudan bir tutum ya da kendi kendine iddialı olma, üstünleri ve güçlü adamları etkilemek için iyi zamandır. Kişisel ilişkiler, özellikle samimi bir doğadan olanlar, ekstra sıcaklık, çekicilik ve karizmadan faydalanacak.

9YAY BURCU

Bu hafta ilginç, fakat bazı durumlarda evinizde veya şu anda içinde bulunduğunuz konutla ilgili değişimleriniz olur. Taşınmak ya da geri dönmek ya da beklenmedik büyük bir tamir gerekebilir. Bu hafta bir ev veya mülkün satışı veya satın alınması için elverişsiz olacaktır. Hafta içi bir aile tatili ya da davet olacak ve insanlarla çeşitli hoş deneyimler ya da toplantılar sunuyor. 35’in üzerinde olan Yay burcunun temsilcileri bu hafta daha iyi fırsatlara sahip olacaklar. Aile içerisinde ebeveynlerle ilgili hoş veya önemli bir olaya işaret eder.

Yay burcu bu hafta bir çözüm veya en azından onların nasıl çözüleceğine dair bir fikre sahip olacağınız sıkıntılarınızı size karşılayacak insanlarla bir görüşme veya toplantı yapacaksınız. Bu hafta, arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın yaşam dramlarıyla duygusal olarak yüklenebilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki veya tanıdıklarınızdaki bir kişi hoş olmayan bir olay yaşayabilir.

Genel olarak, hafta sizi olumlu ve iyimser bir ruh halinde tutacak bazı yeni fırsatlar, olanaklar, yenilikler (sizin lehinize) ve başkaları ile sizi şaşırtacaktır. Genç Yay kadınları mali işlerinde dikkatli olmalıdırlar. Bütçenizi takip edin ve henüz almadığınız parayı önceden harcamayın.

Yay burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar, eşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmak için ideal bir zaman. Bu, akşam yemeği yemek ve kutlamaları kutlamak için iyi bir zaman. Partilere ve dinlenme, eğlence ve eğlence mekanlarına giderken daha keyifli zaman geçirmelisiniz. Artan tılsım ve güzellik, buluşma durumunda sosyal popülerliği ve başarıyı getirir. Duygularınızı paylaşmadaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, gerçek arkadaşlığı ve gerçek sevgiyi destekler.

10OĞLAK BURCU

Bu hafta kendi duygusal ihtiyaçlarınız veya beklentilerinize rağmen, genç bir erkeğin aşk deneyimlerinin bir parçası olmak veya bir parçası olmak zorunda kalacaksınız. Onun danışmanı olabilirsiniz veya bu, kendi ailenizin bir kişinin endişeleri olabilir. Hafta boyunca yanlış satın alma seçimlerini yapabilir, evinizde veya diğer maddi sıkıntılarınızda hane sorunları yaşayabilirsiniz. Bu hafta çoğunuz, yabancılarla yeni tanışıklıklar veya temaslardan kaçınacaksınız, ki bu da gelişim potansiyelinizi büyük ölçüde sınırlayacak. Aslında, ilişkinizde sadece sakin kalmaya ihtiyacınız var. Yeni insanlar yeni duygular yaratmalı veya yeni şeyler öğrenmeli. Kendinizi izole etmeyin çünkü bu sizin zararınıza olacaktır.

Oğlak burcu bu hafta çocuğun ya da çocuk yüzünden tartışmalı bir konuya en iyi çözümü bulmakla sona erecektir. Bazı durumlarda, karar ancak herhangi bir ek harekete gerek olmadan ortaya çıkabilir. Bu hafta, evlilikler için elverişsiz olacak, çünkü gerginlikler tahmin edilemeyecek olan çatışan durumlar yaratıyor. Gizli veya sahne arkası eylemlerini ifşa etmek, aile ilişkilerini sadece yargılamakla kalmayacak, ayrılık veya boşanma için bir neden olabilir.

Mali bir belge veya para ile ilgili bir teklif (büyük olasılıkla başka bir yerden) hafta boyunca dikkatinize sunulacaktır. Bir kişi veya kurumdan başka bir şehirden veya ülkeden para almak mümkündür. Genç Oğlak burcu erkekleri, istedikleri şeyleri, bekleyebileceklerini, herhangi bir sürpriz olmadan, sevdikleri deneyimler için iyi bir haftaya sahip olacaklar.

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar her zamankinden daha güçlü, daha çekici ve daha cesur hissediyor olabilirsiniz. Duygularınız ısındığında, insiyatifi alabilir ve tutkuyla hareket edebilirsiniz. Fakat bunun için ayağa kalkacak bir sebep olmadan güçlü duygularınızı kontrol etmek zor olabilir. Yani, huzursuz, sabırsız, hırslı ya da kötü hissetmeye başlarsanız, geri çekilmeniz ve rahatlamaya çalıştığınız bir işarettir. Eğer çalkalanmış bir durumda kalırsanız, öfkenizi kaybedebilir veya mantıksız davranabilirsiniz.

11KOVA BURCU

Bu hafta daha iyi kar veya satış gibi en iyi profesyonel veya iş sonuçlarından hoşlanacaksınız. Bazılarınız maaşınızı artırarak, bonus ya da başka bir ödül kazanarak övünebilir. Hafta içi, aile seyahatleri için uygun olacak ve muhtemelen bunu yapmak için özel bir fırsatınız olacaktır. Başka bir şehirden veya ülkeden gelecek misafirlerle tanışmak mümkün. Bu hafta başka bir eve veya başka bir yere taşınmak için iyi bir zaman olacaktır (bunu yapmayı planlıyorsanız).

Kova burcu bu hafta şansınız olabilir ya da zamanında alınan kararlar sizin yararınıza olabilirdi. Bu yedi gün zarfında belgelerdeki gecikmeler veya olağanüstü vaatler de mümkündür. Hafta boyunca, birçoğu geçmişlerinden veya geçmişlerinden bildikleri biriyle ilgili hoş olmayan haberler yüzünden üzülecekler.

Bu hafta arkadaşlarla ilgili hoş deneyimler veya sürprizler bekliyoruz. Yeni arkadaşlıklar, ilginç ve bilgili insanlarla duygusal olacaktır. 35 yaşın üstündeki kadınların ev problemlerini çözmesi gerekecek, ancak bu hafta hiç değilse kolay bir iş olmayacak.

Kova burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar sevgi, şefkat, uyum ve dostluk getirir. Bu hafta rahatlamak ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevginiz ve pozitif ruh haliniz sizi popüler kılacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Ailenizi beslemek ve korumak, onları beslemek, temizlemek ve giydirmek isteyeceksiniz. En önemlisi onları kucaklamak ve öpmek, onlara şefkat, sevgi vermek isteyeceksiniz. Evinizde eğlenceli insanlar ziyaret edebilir. Bir başarı evde kutlanabilir.

12BALIK BURCU

Bu hafta farklı toplantıların veya ziyaretlerin finansal olarak size meydan okuyacağı ya da para konuşmalarıyla ilgili olacağı bir hafta olacak. Elbette, aynı zamanda bir problemi çözmek için eğlenceli ya da bir amaç içinde olabilirsiniz. Hafta boyunca genç bir kadının yaşamındaki bir olay ile ilişkili stres veya panik yaşayacaksınız. Boğa, Başak veya Oğlak burcunun işareti altında doğan biri ile aranız problem olabilir. Genel olarak, bu hafta mali işlerinizde daha fazla dikkatinizi gerektirecektir. Büyük gelir beklemeyin, önceden harcayacağınız paranın peşinde ya da fazlasıyla harcamayın. Parasal bir güçlük ortaya çıkarsa, bu sizin hatanız olacaktır.

Balık burcu bu hafta mevcut veya gelecekteki değişikliklerle ilgili çalışmalarınızı destekleyecektir. Bu yasal veya yargısal eylem için iyi bir zaman olacaktır. Bu haftaki bir öneri, yakın gelecekte hayatınızda önemli bir değişikliğin işareti olacaktır. Hafta boyunca, gelecekteki annelik, doğum, aşk hikayesinin mutlu sona yaklaşması ve daha fazlası hakkında haberlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu hafta balık burcu erkekleri kendilerini aldatma, manipülasyon ve sahnenin arkasındaki eylemlerden veya entrikalardan başka bir erkek ya da erkek grubu tarafından korumaya ihtiyaç duyacaklardır. Gizlenen bazı şeyleri öğrenmeniz sonrasında stres olabilir.

Balık burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar tutku artar ve coşku kazanmayı kolaylaştırır. Başarı ve popülerlik, sıcak çekiciliğinizden kaynaklanabilir. Böylece partnerinizle aşk ilişkilerin geliştirilmesi veya yeni bir sevgili bulmak gerçek olasılıklar arasındadır. Bir sosyal grubun parçası olmanın yanı sıra bağımsızlık ihtiyacını da dile getirebilirsiniz. Çoğu insanın saygısını ve desteğini alacaksın. Her şeyden önce, güven, inisiyatif ve cesaret takdir edilecek.

Haftalık Burç Yorumları 13-19 Ağustos 2018 Haftası…

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Görsel kaynaklar: Günlük burç yorumları

İçerik Kaynakları: Günlük burç yorumları