Parmak şekliniz sizin hakkınızda neler söylüyor?..

Kimin gerçekte nasıl biri olduğunu parmaklarına bakarak anlayabilirsiniz.

Onlar düz, sivri ya da geniş mafsalı mı?

Şekli belirledikten sonra, kişiliğinde hangi özelliklerin olduğunu söyleyebileceksiniz.

1Düz Parmaklar

Parmak şekliniz sizin hakkınızda neler söylüyor?..

Parmaklarınızın şekli bükülmüyor ya da konturlu değil mi? O zaman gerçek hislerinizi dış dünya ile paylaşmayan bağımsız bir kişisin. Güç gösteriyorsun ve tezahürat yapıyorsun ama içinde çok duygusalsın. Sık sık hüzünle uğraşıyorsun ancak etrafınızdaki insanların birçoğu bunu bilmiyor. Aynı şekilde, çok dürüst, samimi ve kooperatifçisin.

2Sivri parmaklar

Parmak şekliniz sizin hakkınızda neler söylüyor?..

Parmaklarınızın ortasında hafif bir çıkıntı varsa ve uçta bir noktaya kadar ilerlerseniz, o zaman çok sadık bir kişisiniz. Aşık olduğunuzda, dikkatinizi çektiğiniz kişiye verirsiniz ve asla onların güvenine ihanet etmezsiniz. Bir şeye karıştığınızda ve bir hedefiniz olduğunda, ulaşana kadar vazgeçemezsiniz. Ayrıca çok yaratıcısın. Ancak, incinmekten korkma eğilimindesin.

3Kıvrımlı Parmaklar

Parmak şekliniz sizin hakkınızda neler söylüyor?..

Parmaklarınız dikkat çekiyor mu? Sinirlendiğinde, uzun sürmez ve dengeni çabucak geri kazanırsın. Risk ve bilinmeyen, sizi meraklandırmak yerine korkutmaya eğilimlidir. Etrafınızdaki kişilerin görüşlerine çok saygı duyuyorsunuz ve onları kalpten dinliyorsunuz. Arkadaşlarınıza ve meslektaşlarınızla nasıl konuştuğunuz hakkında iki kez düşünmeyi tercih eden güçlü bir kişisiniz. Hiç kimseyi incitmemek senin için nihai önem taşır.

Çalışıp çalışmadığını görmek için kendi parmaklarınıza bir göz atın ve bildiğiniz kişilerin parmaklarını kontrol edin. Bir bakışta, onlar hakkında çok şey öğreneceksiniz!

Kaynak: wittyfeed
Çeviri: Deniz Ay

Kimler Neler Demiş?

avatar
500
  Subscribe  
Bildir