KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

2022 Yaz sezonu pamuklu tunikler! 2022 pamuklu tunikler…

Havaların ısınmasıyla beraber tercih ettiğimiz kıyafetlerin sadece modeli ve rengi değil kumaşı da önemlidir. Özellikle tesettürlü kadınlar için …

2022 Yaz sezonu pamuklu tunikler! 2022 pamuklu tunikler…

Havaların ısınmasıyla beraber tercih ettiğimiz kıyafetlerin sadece modeli ve rengi değil kumaşı da önemlidir. Özellikle tesettürlü kadınlar için serin tutabilecek ve sağlığı etkilemeyecek pamuk kumaşlı tunikler, gardıroplarda yerini almaya başladı. Peki bu sezonun pamuklu tunikleri arasında neler var? İşte 2022 yaz sezonunda bulunan pamuklu tunikler…

Özellikle modaya düşkün tesettürlü kadınların gardıroplarında mutlaka bulunan tunikler, havaların daha da ısınmasıyla gün yüzüne çıkmaya başladı. Her sezon yeni modelleriyle karşımıza çıkarak kombinler için kurtarıcı parçalar haline gelen tunikler, tesettür modasında tercih edilmesinin yanı sıra pantolon üzerine uzun giymeyi seven kadınlar için de en’ler listesinde olmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde beklenilen kavurucu sıcaklarda özellikle ter emici olan pamuk kumaşlara yoğunluk artacak. Bu durumda şık görünmenin yanı sıra kumaş tercihlerine öncelik tanınması gerekir. Tunikler de kumaş, desen ve çeşitli renk alternatifleriyle geçmişten günümüze kadar güçlenen moda dünyasında vitrinlerde ve raflarda yerini koruyarak. Özellikle tesettürlü kadınların kış mevsiminde giydikleri triko tunikler yaz aylarında yerini pamuklu olanlara bırakıyor. Peki 2022 yaz sezonunda pamuklu tunikler arasında nasıl modeller var? 

2022 YAZ SEZONU PAMUKLU TUNİKLER

Beyaz pamuklu tunikler;

Beyaz pamuklu tunikler

Gardıropların vazgeçilmez parçası beyaz pamuklu tunikler, modaya düşkün kadınların her sezon tercih edebileceği kıyafetler arasında yer almaya devam ediyor. Beyazın farklı renklerle uyum içinde olması sayesinde eforsuz bir kombin sağlanabilir. Bunun yanı sıra ofis ortamında da giyilebilen beyaz tunikler çalışan kadınlar için kurtarıcı parçaların başında olmaya devam ediyor.

beyaz tuniğin uyumu

Doğayı yansıtan yeşil ve toprak tonlu tunikler;

Doğayı yansıtan yeşil ve toprak tonlu tunikler

Doğal yapısıyla bütünleşen pamuklu tunik stilleri, her yıl trendlerden düşmeyen yeşil tonlarıyla yine gönülleri almayı başarıyor. Stilistler, tesettürlü kadınlara hayal dünyasından çıkaramadıkları pamuklu tunikleri doğanın renkleriyle sunmayı unutmadı. Her yıl oluğu gibi bu sezona da adını listenin başına yazdıracak yeşil tonlarının pamuklu tuniklerle buluşması yüzleri güldürüyor.

Yeşilin hakimiyeti

Özünü doğadan alan pamuklu tuniklerde doğanın bir parçası daha var. Kombinlerin baş tacı toprak rengi pamuklu tuniklerde çok şık duruyor. Kadınların vazgeçilmez parçaları haline gelen pamuklu tunikler, sıcak havalar için serinletmeye hazır.

Çizgi desenli pamuklu tunikler;

Çizgi desenli pamuklu tunikler

Yakın arkadaşlarınızla bir sahil kenarında güneş gözlüklerinizi takıp kahvenizi yudumlayabileceğiniz zamanlar geldi. Rahat ve şık olmayı her zaman hedef olarak belirlemiş kadınlar özellikle dostlarının yanında da giydiği kıyafetlerin kumaşına da önem verir. Bu sezon pamuklu tunikler arasında sadece estetik bir görünüm vermeyip sağlığı da ön planda tutan modeller arasında çizgili olanlar da var. İki rengin uyumunu pamuk ipliklerinde gördüğümüz bu parçalar doğru aksesuar seçimleriyle göz alıcı olabilir.

Bahardan yansıyan mavi tunikler;

Bahardan yansıyan mavi tunikler

Doğanın renkleri arasında da olan mavi tonlar, yüzlere gülmeye başladı. Sıcaklar için serinliğin temsili olan mavi tonlar, omuzlarda da yerini almak için kolları sıvadı. Ton sür ton kombinlerin yanı sıra zıt renklerle de bir araya gelmekten hoşlanan mavi, pamuklu tuniklerin kumaşında mütevazı bir görünüm sağlıyor. Bu tonlar özellikle denim kıyafetlerle de oldukça mutlu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ