KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

41 kilo veren Damla Ersubaşı’nın son hali sosyal medyada olay oldu! Adeta iğne ipliğe döndü

Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı 2018’de mide küçültme ameliyatı …

41 kilo veren Damla Ersubaşı’nın son hali sosyal medyada olay oldu! Adeta iğne ipliğe döndü

Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı 2018’de mide küçültme ameliyatı sayesinde 6,5 ayda 41 kilo vermişti. Sık sık sosyal medyadan paylaşım yapan Ersubaşı’nın son hali herkes şaşırttı.

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı, 41 kilo vermişti. 6,5 ayda 41 kilo veren genç oyuncu Damla Ersubaşı, zayıflama sürecini ve yaşadığı sıkıntıları anlatmıştı.

damla ersubaşı

“Ben diyeti denedim, sporu denedim ama hiçbir şekilde kilo veremedim, vücudum yağ yakmıyordu. 90 kilogramdım %45 yağ oranı vardı. Son çarem ameliyat olmaktı. Kilolu olmam benim hareketlerimi etkiliyordu, hayatımı zorlaştırıyordu doktora gittim diyet yaptım, spor yaptım ama kilo veremedim. Son çare ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası 6.5 ayda 41 kilo verdim.”

“Bu süreçte öncesi ve sonrasında psikolojik destek aldım. Kendinizi hazırlamak çok önemli bu süreçte, ameliyat sonrası da çok zorlandım bir yıl iki yıl… Ameliyat olduktan sonra çok mutlu oldum. Şu an istediğim kilodayım ve olmam gereken kilodayım. Ben kiloyu verdim, istediğimi yiyebilirim’ diye bir şey yok. Yoksa en başa dönerim, yediklerime dikkat ediyorum. Kilomu korumak zorundayım. Ekmeği hayatımdan çıkardım, daha protein ağırlıklı besleniyorum. Hamur işi, makarna artık tercih etmiyorum, tabi canımın istediği zamanlar oluyor ama yine de dikkat ediyorum.”

Son dönemde estetikleriyle dikkat çeken Damla Ersubaşı, “Kendimi daha iyi hissediyorum. Minik dokunuşlar yaptırdım. Ayrıca bunu herkes yaptırıyor, çok normal bir şey” dedi.

damla ersubaşı son hali

Damla, “Yanağıma, dudağıma, çeneme, burnuma dolgu yaptırdım. Botoksum da var” demişti.

damla ersubaşı

İşte sosyal medyayı sallayan Ersubaşı’nın son hali…

sihirli annem tuğçe

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ