KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

75’inci kez düzenlenen BAFTA Ödülleri’nde kırmızı halı şıklığı!

Geçtiğimiz günlerde Londra’da düzenlenen BAFTA Ödülleri, düzenlenen sade bir törenle sahiplerini buldu. Hala devam eden Ukrayna-Rusya arasındaki …

75’inci kez düzenlenen BAFTA Ödülleri’nde kırmızı halı şıklığı!

Geçtiğimiz günlerde Londra’da düzenlenen BAFTA Ödülleri, düzenlenen sade bir törenle sahiplerini buldu. Hala devam eden Ukrayna-Rusya arasındaki gerginlik sebebiyle BAFTA kırmızı halısında sade bir şıklık tercih edildi.

Geçtiğimiz günlerde Londra’da düzenlenen Britanya Film ve Televizyon Sanatları Akademisi Ödülleri (BAFTA) sahiplerine kavuştu. Bu yıl 75’inci kez düzenlenen BAFTA Ödülleri’nde 2021’in en iyi yerli ve yabancı filmleri ile oyuncuları ödüllendirildi. Ödül gecesinde En İyi Film ödülü, Oscar’ın da en güçlü adaylarından biri olan ‘The Power of the Dog’ filmine verildi. Filmin yönetmeni üstlenen Jane Campion da En İyi Yönetmen ödülünün sahibi oldu. En İyi İngiliz filmi ise ‘Belfast’ seçilirken. En İyi Kadın Oyuncu, ‘After Love’ filmiyle Joanna Scanlan seçildi. En İyi Erkek Oyuncu ödülü ise ‘King Richard’ filmiyle Will Smith‘e gitti. Bunların yanı sıra gecede En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ariana DeBosa,‘West Side Story’ile seçilirken, Troy Kotsur ise‘Coda’ filmiyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’nün sahibi oldu.

KIRMIZI HALIDA SADE ŞIKLIK YARIŞI

Sunuculuğunu Rebel Wilson’ın üstlendiği geceye dünyaca ünlü isimler kırmızı halıya damga vurdu. Adete birbiriyle şıklık yarışına giren dünyaca ünlü isimlerin, hale devam eden Ukrayna-Rusya arasındaki gerginlik nedeniyle tercih ettikleri sade kıyafetler dikkatlerden kaçmadı.

Benedict Cumberbatch – Sophie Hunter (Dior)

Naomi Campbell (Burberry) – Jake Bongiovi

Kodi Smit-McPhee

Rebel Wilson

Ella Hunt

Julia Ducournau

Renate Reinsve

Tom Hiddleston, Zawe Ashton

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ