KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Adana Büyükşehir Belediyesi 1. Ulusal Fotoğraf Maratonu kayıtları başladı

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Kurtuluşun 100. Yılında Adana’ teması ile gerçekleştirilecek olan 1. Ulusal Fotoğraf Maratonu’na katılmak …

Adana Büyükşehir Belediyesi 1. Ulusal Fotoğraf Maratonu kayıtları başladı

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Kurtuluşun 100. Yılında Adana’ teması ile gerçekleştirilecek olan 1. Ulusal Fotoğraf Maratonu’na katılmak isteyen fotoğraf severler 15- 19 Aralık tarihleri arasında 75. Yıl Sanat Galerisi’nde kayıtlarını gerçekleştirebilecek. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onaylı yarışmaya katılmak isteyen vatandaşlar, başvurularını şahsen yapabilecek.

Adana’nın kurtuluşunu 100. yılı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinlikle Adana ve ilçelerinin kültürel, doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılması hedefleniyor.

Sanatsal faaliyetlere katılımların artırılması ve fotoğraf sanatının gelişmesine katkı sağlaması beklenen yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından fotoğrafseverler başvuruda bulunuyor.

Yarışmada dereceye girenlere ödülleri 28 Aralık 2021’de Adana Büyükşehir Belediyesi 75. Yıl Sanat Galerisi’nde düzenlenecek törenle verilecek.

Dereceye giren eserler, 25 Aralık-7 Ocak tarihleri arasında 75. Yıl Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Ödüller:

Birincilik Ödülü: 10.000 TL

İkincilik Ödülü: 7.500 TL

Üçüncülük Ödülü: 5.000 TL

Mansiyon: 2.500

Adana Büyükşehir Belediyesi 100.Yıl Özel Ödülü: 5.000 TL

Sergileme Ödülü (40 Adet): 500 TL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ