KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Anneler için estetik imkansız değil!

Vanity Estetik, uluslararası sertifikalı doktorları ve 7/24 hasta danışmanı desteği ile cerrahi ve cerrahi olmayan uygulamalarla bu kaygılara son …

Anneler için estetik imkansız değil!

Vanity Estetik, uluslararası sertifikalı doktorları ve 7/24 hasta danışmanı desteği ile cerrahi ve cerrahi olmayan uygulamalarla bu kaygılara son veriyor.

Hamilelik ve doğum sonrasında annelerin hayatında, köklü değişiklikler yaşanıyor. Hormonal değişimlerin yanı sıra ailenin yeni üyesi ile günlük hayatta da pek çok değişiklik yaşanıyor. Bu değişikliklerin başında da uykusuzluk geliyor. Uykusuz gecelerin ardından oluşan çökmüş göz altları, göz çevresindeki çizgiler emzirme sonrasında yaşanan sarkmalar gibi nedenlerle, anneler estetik kaygılar yaşayabiliyor. İstanbul Altunizade’de online muayene imkanı da sunan Vanity Estetik, uluslararası sertifikalı doktorları ve 7/24 hasta danışmanı desteği ile cerrahi ve cerrahi olmayan uygulamalarla bu kaygılara son veriyor. Özellikle, ameliyatsız estetik uygulamaları sayesinde, bir hafta sonunu veya haftanın herhangi bir günü bir saatini ayırarak kendilerini iyi hissetmeleri mümkün. Bu gibi küçük dokunuşlar, daha iyi hissetmeyi, daha iyi görünmeyi sağlıyor bu da kişinin kendi daha hissetmesini. Ne demişler, mutlu anne mutlu çocuk.

15 DAKİKADA GÜZELLİK

İş hayatı, ev hayatı, çocuklar… Annelerin pek çok sorumluluğu var. Bu sorumlulukların arasında iyi görünmek için çeşitli uygulamalara ihtiyaç duyabiliyorlar ancak buna zaman ayırmak zor olabiliyor.  Ameliyatsız estetik uygulamaları ise burada çözüm olarak karşımıza çıkıyor.  Estetik uygulamalarının en çok tercih edilme nedenlerinin başında yıllara meydan okumak olduğunu söylemek yanlış olmaz. Vanity Estetik’te, yüksek hasta memnuniyeti ile başarılı sonuçlar alınan uygulamalardan biri de Baby Botoks.

Baby botoks’ta amaç yüzdeki mimikleri yok etmeden ince kırışıklıkları açmaktır. Bu sayede mimik hareketlerine engel olmadan tamamen doğal bir görünüm sağlanır. Kısa sürede doğal bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar baby botoks uygulamasını tercih edebilir. Ancak, birkaç ay içinde hamile kalmayı planlayanlara, hamilelere ve emziren annelere botoks önerilmez.

AMELİYATSIZ, AĞRISIZ GÜZELLİK: AMELİYATSIZ BURUN ESTETİĞİ

Ameliyatsız burun estetiği (burun dolgusu), burnunun şeklinden memnun olmayan ve ameliyatsız çözüm arayanlara veya ameliyat sonrası süreç için zaman ayıramayanlar için alternatif bir tedavi yöntem. Bu uygulamada, son yıllarda popüler olan hyalüronik asit bazlı dermal dolgulardan yararlanılır. Genel anestezi gerektirmeyen burun dolgusu uygulaması yaklaşık 5-10 dk. kadar sürer. Uygulama sonrası şişme, morluk gibi durumlar olmayacağı için normal günlük yaşantıya devam edilir.

İstenmeyen herhangi bir sonuçla karşılaşılmaması için, burun dolgusunun kesinlikle Vanity Estetik’te olduğu gibi uluslararası sertifikalı, burun anatomisi ve burun estetiği konusunda tecrübeli bir estetik cerrahi uzmanı tarafından yapılması önerilir.

DAHA BELİRGİN ÇENE HATTI İLE DOĞAL GÖRÜNÜM

Çene, estetik açısından dış görünüşü etkileyen önemli bölgelerden biri. Çene dolgusunun uygulanma amacı kuvvetli ve belirgin bir çene hattı oluşturarak yüze ‘V’ şekli kazandırmaktır. Vücudumuzda doğal olarak üretilen, dokuların esnekliğini ve yumuşaklığını sağlayan hyalüronik asit, çene dolgusunda da en tercih edilen yöntemdir. Çene dolgusunun kalıcılığı yaklaşık 12-18 ay devam eder. Kişinin kendi yağından elde edilen dolgu ile yapılan işlemde kalıcılığın yaklaşık 2-3 yıl sürdüğünü söylenebilir.

 

ANNE ESTETİĞİ İLE ESTETİK DOKUNUŞLAR

Hamilelik ve doğum sonrası süreçte hormonların etkisiyle, cildin esnekliğini kaybetmesi, yüzde oluşan lekelenmeler, özellikle karın bölgesinde oluşan sarkma ve çatlaklar, emzirmeye sebebiyle memede küçülme ve sarkmalar gibi pek çok değişim yaşanabiliyor. Bu değişimler zaman zaman can sıksa da anneliğin keyfini yaşamaya engel değil çünkü estetik dokunuşlarla doğumdan kısa bir süre sonra hamilelik öncesi görünüme sahip olmak mümkün.

Karın bölgesinde yaşanan sarkma ve çatlak için karın germe ameliyatı etkili bir çözüm olarak düşünülebilir. Karın germe ameliyatı sırasında karın kaslarının ve oluşan fıtıkların onarımı ve yağ depolanmalarının fazla olduğu bel ve sırt bölgelerine liposuction da uygulanabilir. Vanity Estetik’in sunduğu ulaşılabilir lüks konforunda aynı gün taburcu olunabilir veya hastanede 2-3 gün kalınabilir. Bu süreçte bir de memede büyüme, emzirme sonrasında ise küçülme ve sarkmalar yaşanabiliyor. Yaşanan bu değişim anneleri bazen rahatsız eden bir durum olsa da, meme dikleştirme, meme büyütme ve küçültme ameliyatları en etkili çözümler olarak karşımıza çıkıyor.

UYKUSUZ GECELERİN İZİNİ SİLİYORUZ!

Uykusuzluk, yorgunluk gibi nedenler cildin zamanla elastikiyetini kaybetmesine neden oluyor. Göz dikkat çeken bölgelerden biridir.  Bu bölgede oluşan herhangi olumsuz bir görünüm, estetik kaygılara neden oluyor. Göz altı ışık dolgusu uygulaması alt göz kapaklarına ve yanaklara daha genç bir görünüm kazandırarak; göz çevresinde istenmeyen bu görünüme çözüm sağlar. Ağrı ve acı hissedilmeyen bu uygulamada da Hyalüronik asit  dolgu maddesi kullanılır. Zaman içinde dolgu maddesi erise de cildinize zarar vermez ve tekrar uygulama yapılır. İşlemden hemen sonra uygulamanın etkisi görülür ancak en iyi sonuç için yaklaşık 3 hafta beklemek gerekebilir.

VANİTY ESTETİK İLE TANIŞIN!

Ulaşılabilir lüks seviyesinde hizmet vermeyi hedefleyen Vanity Estetik, uluslararası sertifikalı, alanında uzman 8 doktoru ile üst düzey hasta memnuniyeti taahhüt etmektedir. Koronavirüs pandemisinin en başından itibaren aldıkları önlemler sayesinde de uluslararası sağlık akreditasyon şirketi olan Temos tarafından Türkiye’de ve dünyada Covid-19 Güvenilirlik Sertifikasına layık görülen ilk ‘’estetik hastanesi’’dir. Estetik operasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için vanityestetik.com’dan, @vanityestetik sosyal medya hesaplarından ve 0850 441 54 44 no’lu iletişim numarasından Vanity Estetik’e ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ