KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Bilnet Okulları 5. yılını “Sanatçı Ebru Yaşar” ile Kutladı

Bilnet Okulları, kuruluşunun 5. yılını “24 Kasım Öğretmenler Günü” özel programıyla kutladı. 20 Kasım 2021 Cumartesi akşamı, Conrad İstanbul …

Bilnet Okulları 5. yılını “Sanatçı Ebru Yaşar” ile Kutladı

Bilnet Okulları, kuruluşunun 5. yılını “24 Kasım Öğretmenler Günü” özel programıyla kutladı. 20 Kasım 2021 Cumartesi akşamı, Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de düzenlenen törende sahneye sanatçı Ebru YAŞAR çıktı. Yaşar’ın sahne aldığı bu özel gecede Bilnet Okulları’nın hem kuruluş yıl dönümü hem de öğretmenler günü coşkuyla kutlandı.

Bilnet Okulları, kuruluşunun 5.yılını, çok özel bir geceyle taçlandırdı. 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında gerçekleşen özel programın ev sahipliğini Bilnet Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih ÖZTÜRK ve Bilnet Okulları Genel Müdürü Zehra SAĞ yaptı. Gecede sahne alan Ebru YAŞAR, Bilnet Okulları öğretmenleri ve idarecilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Bu özel gecede öğretmenlere seslenen Fatih ÖZTÜRK, “Grubumuzun ikinci eğitim markası olan Bilnet Okullarının 5. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün Türkiyenin farklı lokasyonlarında bulunan 66 okulunda 10 binin üzerinde öğrencisi ile büyümeye devam eden okullarımızda öyle güzel işler yapın ki başarılarınızla Bilnet bayrağını gururla dalgalandırın.” dedi.

Bilnet Okulları 21. yüzyıl becerileriyle donatılmış öğrenciler yetiştiriyor

2017 – 2018 eğitim – öğretim döneminde sektöre, Bilfen Şirketler Topluluğunun 2. okul markasi olarak giriş yapan Bilnet Okulları, bugün 5 yaşında! Geceyle ilgili konuşan Bilnet Okulları Genel Müdürü Zehra Sağ, “Bilnet Okullarının kuruluşunun 5. yılını kutladığımız bu anlamlı gecede, siz değerli öğretmenlerimizle birlikte olmak bizler için büyük bir mutluluk…Kuruluşundan bu yana, her geçen yıl yeni başarılarla adından söz ettiren Bilnet Okulları olarak 5. yılımızda 5D eğitim modeli, Bilyep ve Amazing Academy gibi Bilnet’e özgü birçok projeyi hayata geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz. Bu bir yarış, bu bir başarı yarışı… Başarı iradesine hakim, düşünen, kendini geliştiren, kendine ve başaracağına inanan ve hep birlikte hareket edilmesi gerektiğini bilenlerindir. İşte biz, Bilnet Okulları olarak böyle bilirkte hareket eden bir aileyiz!” dedi

Öğretmenlere Ebru Yaşar Sürprizi

Organizasyon sonunda düzenlenen görkemli gala gecesinde sahne alan Ebru Yaşar, konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Hediye takdim töreni ile başlayan gecede Ebru Yaşar’ın şarkılarıyla eğlenen öğretmenler hem stres attı hem de enerji depoladı. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yaşar, ” Eğitime öğretime çok önem veriyorum. Çok kıymet veriyorum, vermeliyiz. Gençler geleceğimiz, çok önemli bizim için. Bu akşam aynı zaman da öğretmenler gününü kutluyoruz. Eğitime ve öğretime destek veren herkesi çok seviyoruz. Hem de çok destekliyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ