KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Cem Yılmaz imzaladığı kitabı Mersin için paketledi

Hepsiburada’nın ‘Efsane Kasım’ına Cem Yılmaz’dan ‘efsane destek’ Yılın en keyifli alışveriş deneyimi olan Hepsiburada’nın süper fiyatlar …

Cem Yılmaz imzaladığı kitabı Mersin için paketledi

Hepsiburada’nın ‘Efsane Kasım’ına Cem Yılmaz’dan ‘efsane destek’

Yılın en keyifli alışveriş deneyimi olan Hepsiburada’nın süper fiyatlar, kaçırılmayacak kampanyalar ve sürprizlerle dolu ‘Efsane Cuma’sı, efsane bir ‘çalışanını’ ağırladı. ‘Efsane Cuma’ reklamlarında Hepsiburada kuryesi olarak sipariş yetiştirmeye çalışan Cem Yılmaz, 21-26 Kasım ‘Efsane Cuma’ öncesi Gebze Operasyon Merkezi’nde Hepsiburada çalışanlarını ziyaret ederek ‘efsane bir destek’ verdi.

Türkiye’nin Hepsiburada’sının, kampanyaları, sürpriz fırsatları, indirimleri ve eşsiz zenginlikteki ürün yelpazesiyle online alışveriş deneyiminde bir ilk olarak başlattığı geleneksel efsanesi ‘Efsane Kasım’, başlar başlamaz ulaştığı muazzam rakamlarla tüm hızıyla sürüyor.

Online alışverişte 20 yıllık tecrübeye ve müşteri güvenine sahip Hepsiburada’nın ‘Efsane Cuma’ öncesi son derece yoğun günler yaşayan Gebze’deki Akıllı Operasyon Merkezi, dün sürpriz bir konukla keyifli dakikalar geçirerek yorgunluk attı. Hepsiburada’nın tanıtım reklamlarında kurye montunu giyerek motoruyla sipariş yetiştirmeye çalışan Cem Yılmaz, 21-26 Kasım arası ‘Efsane Cuma’ indirimleriyle katlanarak artacak yoğun sipariş dönemi öncesi, Gebze’deki operasyon merkezinin konuğu oldu. Yine kurye montuyla çalışanlar arasına karışan Cem Yılmaz, Gebze Operasyon Merkezi’ndeki çeşitli departmanları gezdi, keyifli sohbeti ve esprileriyle Hepsiburada çalışanlarına moral vererek, kolay kolay unutamayacakları bir gün geçirtti.

Esprileri ile çalışanlara motivasyon katan Cem Yılmaz, Gebze Operasyon Merkezi’nde yer alan HepsiJet otonom teslimat aracının ismini sordu. Çalışanların taktığı ‘Boncuk’ ismindeki robot için “robotlarla birlikte çalışmaya alışkınım” dedi. Hepsiburada Operasyon Merkezi’nde paketlemeye de destek veren Cem Yılmaz, paket yaptığı kitabı imzaladı. Mersinli Hepsiburada müşterisine Cem Yılmaz imzalı kitap gitti.

Hepsiburada’nın Cem Yılmaz’lı reklam filmi ile duyurarak 1 Kasım’da start verdiği ‘Efsane Kasım’ ise, Efsane Gençlik, Listeni Paylaş Kazan ve Şimdi Al Ocak’ta Ödegibi kaçırılmayacak kampanyaların yanı sıra, bazı ürünlerde 1 TL gibi akıl almaz fiyatları, sadece 999 TL’ye robot süpürge gibi on binlerce üründe inanılmaz fırsatları kullanıcılarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Hepsiburada 21-26 Kasım arası ‘Efsane Cuma’ indirimleri ile büyük fırsatlar sunmayı sürdürecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ