KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Dekorasyonda kozalak nasıl kullanılır? Kozalaktan neler yapılır?

Kış dekorasyonunun vazgeçilmez parçası olan kozalak ile birbirinden güzel dekoratif objeler yapabilirsiniz. Peki, kozalaklarla dekorasyon nasıl …

Dekorasyonda kozalak nasıl kullanılır? Kozalaktan neler yapılır?

Kış dekorasyonunun vazgeçilmez parçası olan kozalak ile birbirinden güzel dekoratif objeler yapabilirsiniz. Peki, kozalaklarla dekorasyon nasıl yapılır? Dekorasyonda kozalak nasıl kullanılır? Kozalaktan mum nasıl yapılır? Kozalaktan kapı süsü nasıl yapılır? Kozalaktan neler yapılır? Ev dekorasyonunda kozalaktan neler yapılır? İşte yanıtlar…

Kış aylarının gelişiyle hayatımızın her alanında mevsimi yansıtan detaylara yer veriyoruz. Kalın dokulu kazaklardan ekose desenli saç tokalarına, yün battaniyelerden vanilya kokulu mumlara kadar kışın zenginliğini gözler önüne seren her ayrıntı yılın son günlerine yaklaşırken hissedilir oldu. Özellikle ev dekorasyonunda yoğun bir şekilde fark edilen bu değişime doğanın etkisi de çok büyük. Bu aylarda dekorasyonda sıklıkla tercih edilen kozalaklar, evin her köşesinde harika bir etki oluşturabilir. Gelin, yeni yılın en güzel dekorasyon önerisi olan kozalakları evlerimizde kullanmanın yollarını birlikte öğrenelim.

KOZALAKLARLA DEKORASYON NASIL YAPILIR?

Farklı koku ve renkleriyle evlere huzur getiren mumlar, özellikle kış dekorasyonunda sıcak bir ortam şekillendirmektedir. Eğer alışılmışın dışında tasarımlarda mumlarla evlerinizi dekore etmek isterseniz kozalakların içerisini oyarak içlerine mumlar yerleştirebilirsiniz. Özellikle özel misafirlerinizi ağırladığınız yemek masalarında bu mumları kullanarak şık bir sofra düzeni oluşturabilirsiniz.

Eğer misafirlerinizi karşıladığınız evin önünde de dekoratif ögeler kullanmak isterseniz çok para harcamadan kısa sürede kozalaklardan kapı süsleri yapabilirsiniz. Kurdele ve silikon tabancası ile birleştireceğiniz farklı boyuttaki kozalaklarla el emeği bir aksesuar yapmak oldukça kolay.

Öte yandan kozakları farklı renklere boyayarak belirli bir tema da oluşturabilirsiniz.

Altın ve gümüş renklerle boyadığınız kozalakları uzun cam kavanozlara yerleştirerek antrelerde yer alan sehpalarınızda kullanmayı deneyebilirsiniz. Dilerseniz kavanozların içerisine led ışıklar yerleştirerek loş bir ortam da elde edebilirsiniz.

Kozalakları yalnızca ev içerisinde değil hediyelerinizin paketinde de kullanabilirsiniz. Hediye paketi yaparken minik kozalak ve çam dalları ile süsleme yaparak özenli ve şık bir hediye paketi oluşturabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ