KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Demet Özdemir’in evlilik teklifi kıyafetinin fiyatı dudak uçuklattı!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu olan Oğuzhan Koç’tan evlilik teklifi aldığı gece giydiği siyah kıyafet …

Demet Özdemir’in evlilik teklifi kıyafetinin fiyatı dudak uçuklattı!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu olan Oğuzhan Koç’tan evlilik teklifi aldığı gece giydiği siyah kıyafet gündem oldu. Ünlü oyuncunun kıyafetinin fiyatı duyanları şoke etti.

‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun’, ‘Tut Sözünü’, ‘Erkenci Kuş’ gibi yapımlarda yer alan Demet Özdemir‘in geçtiğimiz akşam oyuncu Koç’tan evlilik teklifi aldı. Oyuncu Özdemir’in Oğuzhan Koç’un teklifini kabul etmesi kısa sürede sosyal medya gündeminde yer etse de ünlü oyuncunun üzerindeki siyah kıyafetinin fiyatı duyanları şoke etti.

Demet Özdemir Oğuzhan Koçun evlilik teklifini kabul etti

ELBİSENİN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI!

Evlilik teklifini kabul etmesinin ardından çiftin sosyal medya hesaplarından yoruma kapalı olarak paylaştıkları fotoğraf kısa sürede yüz binlerce beğeni alırken oyuncu Özdemir’in hayranları tarafından dikkat çeken siyah elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı. Ünlü oyuncunun, evlilik teklifi aldığı gecede giydiği özel tasarımlı kıyafetine 17 bin 081 TL ödediği öğrenildi.

Demet Özdemirin kıyafetinin fiyatı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ