KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Dr. Feridun Kunak Kocaelin’de evlere konuk oluyor!

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak …

Dr. Feridun Kunak Kocaelin’de evlere konuk oluyor!

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta Kocaeli’nden faydalı bilgilerle izleyicisiyle buluşuyor.

Dr. Feridun Kunak kendi muayenehanesinde görev yamakla beraber aynı zamanda sunuculuk yaptığı ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ programıyla hafta içi her gün ekranlarda yer alıyor. Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak bu hafta Kocaeli’nden faydalı bilgilerle izleyicisiyle buluşuyor. 

Op. Dr. Feridun Kunak, Kanal7 ekranlarında

ALTERNATİF TIBBI MODERN TIPLA HARMANLIYOR

 Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlıyor.  Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu hafta İstanbul’un yanı başında doğal güzellikleriyle görenleri kendisine hayran bırakan Kocaeli’nden izleyici karşısına çıkacak.

Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlıyor

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Dr. Feridun Kunak ekibi ilk olarak Kocaeli Ormanya Parkı’na gitti. Son yıllarda oldukça popüler olan ve içerisinde çeşit çeşit canlının yaşadığı parkı gezen Kunak, elleriyle hayvanları besledi. Dr. Feridun Kunak ve ekibi daha sonra bir ailenin evine konuk oldu. Evin hanımından annesinin kendisini görmeyi çok istediğini fakat yakın zamanda vefat ettiğini öğrenen Kunak, teyzenin mezarına gidince duydu dolu anlar yaşadı.

Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi son olarak Şehriye Abla’nın evine konuk oldu. Şehriye Abla’nın ayaklarındaki lenfödem hakkında detaylı bilgiler veren Feridun Kunak, hazırladığı kürlerle evde tedavi uyguladı.  

Feridun Kunak hasta ziyareti

 Meşhur Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.15 ’de Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşmayı hedefliyor.

‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.15 ’de Kanal 7 ekranlarında

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ