KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Dr. Feridun Kunak’tan romatizma ağrılarını bitiren mucize yöntem

Kemiklerin birleşen noktalarında meydana gelen şiddetli ağrılar yaşam kalitesini düşürür. Çekilmez ağrılara neden olan romatizmayla ilgili birçok …

Dr. Feridun Kunak’tan romatizma ağrılarını bitiren mucize yöntem

Kemiklerin birleşen noktalarında meydana gelen şiddetli ağrılar yaşam kalitesini düşürür. Çekilmez ağrılara neden olan romatizmayla ilgili birçok yöntem vardır. Dr. Feridun Kunak, bunlarla ilgili Kanal 7 ekranlarında yayınlanan programında o yöntemleri anlattı.

Romatizma kemiklerde şiddetli ağrılara neden olan bir hastalıktır. Eklem aralarında biriken iltihaplı sıvılar, bu bölgeye yerleşerek kemiklerin hareketi daha kolay olmasını sağlayan sıvıyı azaltır. Bu da kemiklerin birbirine sürtmesiyle kemiklere zarar verir. Kemikler hasar aldıkça iltihapların oranında artma meydana gelir. Bununla beraber fazla kilo, düzensiz beslenme ve yanlış hareketlerde romatizmanın çoğalmasına neden olur. Op. Dr. Feridun Kunak, her Cumartesi Kanal 7 ekranlarında 13:20’de bir şehre giderek hastalarıyla bizzat ilgileniyor. Bu haftada Yalova’daki hastasının yanına gitti. Romatizma ağrıları nedeniyle yürüyemeyen kadının bacaklarına sinirleri açıp bacaktaki kemiklerin hareketlenmesini sağlayan bir alet taktı. Alet masaj yaparak bacaktaki kilit noktaları bulup çözümlüyor. 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ