KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Dünyanın en büyük elmaslarından biri görücüye çıkıyor!

İngiltere’nin en prestijli müzayede evlerinden, dünyanın en büyük elmaslarından birini satışa çıkaracağını duyurdu. Müzayede evi, tarihte üçüncü …

Dünyanın en büyük elmaslarından biri görücüye çıkıyor!

İngiltere’nin en prestijli müzayede evlerinden, dünyanın en büyük elmaslarından birini satışa çıkaracağını duyurdu. Müzayede evi, tarihte üçüncü kez böylesi büyük bir satış gerçekleştireceğini bildirdi.

Dünyanın en değerli sanat eserlerini açık artırmaya çıkaran müzayede evi Christie’s, 205 karatlık ‘Kızıl Elmas‘ını satışa çıkaracağını duyurdu. Tarihte üçüncü kez böylesi büyük bir satış gerçekleştirecek olan müzayede evi, gelirin bir kısmının uluslararası yardım örgütüne gideceğini belirtti. Görücüye çıkacak olan elmas, şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı.

Dünyanın en büyük kızıl elması

TARİHİ AN!

11 Mayıs’ta İsviçre’nin Cenevre şehrinde açık artırmaya çıkacak olan elmas müzayede evinin ‘Magnificent Jewels’ (Muhteşem Mücevherler) serisi dahilinde satılacak.

205,7 karatlık kanarya sarısı elması görücüye çıkaracak olan müzayede evi, bu tarihi ana ev sahipliği yaptıkları için gururlu olduklarını aktardı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ