KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Efsane Kasım’da alınması gereken güzellik ürünleri

Koca bir yılı daha bitirirken, yeni yıl ile birçok ürüne zam gelecek korkusu ve paniği yaşamaya başladık. Bu kasım indirimleri herkese alması …

Efsane Kasım’da alınması gereken güzellik ürünleri

Koca bir yılı daha bitirirken, yeni yıl ile birçok ürüne zam gelecek korkusu ve paniği yaşamaya başladık. Bu kasım indirimleri herkese alması gerekenleri daha uygun fiyata getirebilecekleri bir fırsat sunuyor. Bugünkü yazımızda “Efsane Kasım”da alınması gereken güzellik ürünlerini bulabilirsiniz.

Tüm senenin en avantajlı dönemi nihayet geldi. Kasım ayı “Efsane Kasım” adıyla anılan ve pek çok üründe o güne kadar görülmemiş indirimlerin uygulandığı bir dönem. İhtiyacınız olan pek çok üründe görülmemiş kampanyaların yapıldığı kasım ayı indirimleri ile pek çok ürünü bütçenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Tüm dünyada elektronikten giyime kadar aklınıza gelecek pek çok kategoride binlerce ürünün aynı anda belli bir süreyle indirime girdiğini düşünmek bile oldukça heyecan verici. Tüm dünyanın bütün bir yıl boyunca beklediği kasım ayı indirimlerinde aylardır beklediğiniz güzellik ürünleri de büyük bir avantaja dönüşüyor. Bu ayda almak istediğiniz güzellik ve bakım ürünlerine mutlaka fırsat vermelisiniz. Peki Kasım ayı indirimlerinden hangi güzellik ve cilt bakım ürünleri alınmalıdır?

  • 1- FOREO ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası %40 indirim / 2.554,30 TL

FOREO’da Efsane Kasım’a özel %40’a varan indirimler bulunuyor. Normal fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşabilen FOREO ISSA ™️ 3 hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi dil ve yanak bölgelerini etkili ve nazik bir şekilde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Manuel diş fırçaları ise uzun süredir kullanılıyor. Uyarıcı ses ve titreşimlere sahip olmadıkları için yanak içleri ve diş etlerine uygulanan yanlış baskı nedeniyle kanamalara hatta açık yaralara neden olabiliyor.  

FOREO ​ISSA™️ 3  patentli Sonik Titreşim teknolojisiyle güçlendirilmiş, tek bir USB şarjı ile 365 güne kadar dayanarak zamandan, enerjiden ve sürekli şarj etme zahmetinden tasarruf etmenizi sağlar. Ürünle ilgili detaylı bilgi için mutlaka tıklayın:

  • 2- Braun Silk-épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör / Epilasyon 10054674 /  2,899 TL

Braun Silk-épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör aleti kasım ayı indirimlerinde %30’a kadar varan bir fırsat sunuyor. ylerin yoğunluğu kişiden kişiye göre değişse de herkeste bulunur ve insanlar tarafından pek sevilmez. Tüylerin çıktığı kısımlar cinsiyete göre farklılık gösterse de, vücudun pek çok yerinde varlıklarını sürdürürler. Tüyler, alındıktan belli bir zaman sonra yeniden çıkar. 

  • 3- Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici 8819101600 / 424,00 TL

Saçlarınız şekil almakta inatçıysa genellikle en iyi saç şekillendirici makineler tavsiye ediilir ancak bu makinelerin hepsi size uygun olmayabilir.  Hayatınızı kolaylaştıracak ve hızlıca hazırlanmanızı sağlayacak en iyi saç şekillendirici Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici kasım ayı indirimlerinde mutlaka almanız gerekenler arasında. Grundig Botanika İyonik Saç Düzleştirici, sizi vakit kaybından kurtaracak pratik, kablosuz saç düzleştiricileri arasında yer alıyor. Lavanta yağlı seramik kaplamadan üretilen düzleştirici, uygulama sırasında saça nemini kaybettirmeden pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ