KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Enes Batur çocuklara kötü örnek oluyor! Tepkiler çığ gibi büyüdü

Fenomen isimlerden Enes Batur son yayınladığı videosuyla tepkilere sebep oldu. Fenomen isim takipçilerinin bir çoğunun çocuklardan oluştuğunu …

Enes Batur çocuklara kötü örnek oluyor! Tepkiler çığ gibi büyüdü

Fenomen isimlerden Enes Batur son yayınladığı videosuyla tepkilere sebep oldu. Fenomen isim takipçilerinin bir çoğunun çocuklardan oluştuğunu bile bile alkol tavsiyesinde bulundu.

Youtube fenomeni olan Enes Batur, bir dönem parlamasının ardından magazin gündemine düşmüyordu. Sessizliğini kötü bir şekilde bozan Batur, geçtiğimiz aylarda ayakta durmakta zorlanırken ki alkollü haliyle kameralara yakalanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir videosuyla çocuk kitleye sahip olduğunu bilen Batur, alkole teşvik etti.

enes batur

ÇOCUKLARA ALKOL TAVSİYESİ VERDİ

Sosyal medyada yayınlanan videosunda Batur “Öncelikle söylüyorum, alkol iyi bir şey değildir. Hele ki sürekli içiciyseniz. Ama iki haftada bir, haftada bir insanın bünyesine göre arkadaş çevresinde bir sosyal içici olabilir” açıklamasında bulundu. Takipçilerinin büyük bir kısmından tepki gören Batur takipçi kaybına uğradı.

enes batur

ENES BATUR’A TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Özellikle ebeveynlerin saldırısına uğrayan Batur hakkında Twitter’da ” #enesbaturtutuklansın” akımı oluşturuldu. çocuklara yönelik yaptığı içeriklerin yanında bu tarz söylemlerle teşvik etmeye çalışmasının uygun olmadığını belirten takipçileri, eleştiri yağmuruna tuttu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:.

Mehmet Dinçerler 3 milyon TL’lik yüzüğü geri istemişti! Hadise sahnede yüzüğünü fırlatıp attı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ