KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Fashion Week Istanbul 14 Mart’ta gerçekleşecek!

Her yıl dijitalleşme üzerine yoğun çalışmalar yapan Fashion Week 14 Mart’ta İstanbul’da gerçekleşecek. Etkinlik, 15-18 Mart tarihleri arasında …

Fashion Week Istanbul 14 Mart’ta gerçekleşecek!

Her yıl dijitalleşme üzerine yoğun çalışmalar yapan Fashion Week 14 Mart’ta İstanbul’da gerçekleşecek. Etkinlik, 15-18 Mart tarihleri arasında dijital platformlarda yerini bulacak.

Yeni sezonda moda ve sanat dünyasının tanınmış simalarını ağırlayacak müziğin yoğun olduğu Fashion Week etkinliği 14 Mart’ta Soho Hourse İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Geçtiğimiz 3 sezonu dijital olarak gerçekleştiren Fashion Week Istanbul, yıllardır sürdürdüğü bu faaliyetlerine pandemiyle beraber hız kattı.

Fashion Week Istanbul

İSTANBUL’UN TARİHİ VE KÜLTÜRÜ ÖN PLANDA TUTULACAK

Fashion Week Istanbul bu sezon, İstanbul’un özlenen tarihi zenginliklerini moda sektörüyle buluşturmayı planlıyor. Etkinliğe İstanbul’dan 20’den fazla tasarımcı ve marka, hazırladıkları koleksiyonla katılmak için kolları sıvadı. Sinema, moda film gösterimleri ve birbirinden farklı etkinlikler moda sektörüyle beraber ziyaretçilerin de beğenisine sunulacak.

yurt dışından yoğun ilgi gördü

YURTDIŞINDAN YOĞUN İLGİ

Çok konuşulan Türk modasının uluslararası platformlarda görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmak için Türkiye’nin markalaşma sürecine katkı sağlayan moda haftası, birçok ülke tarafından ilgi yağmuruna tutuldu. Çeşitli ülkelerden basın mensuplarını ağırlayacak olan etkinliği, bazı dünyaca ünlü fenomenler İstanbul’a gelerek canlı takip edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ