KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz? Fırınınızı ne sıklıkta iyice temizliyorsunuz? Dürüst olmak gerekirse, bunu sadece yılda iki kez fırınımın kendi kendini temizleme işlevini kullanarak yaparım.Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Fakat her zaman bir şey pişirdikten sonra, tüm yiyecek artıkları veya lekelerini nemli bir bezle silerim.Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Görünüşe göre bu yeterli değil ve sonunda fırınım kirle kaplanmış duruma geldi.Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Kötü kokusu ve sağlığım için güvenli olmaması nedeniyle mağazalardan satın alabileceğim kimyasal temizleyiciyi kullanmak istemiyorum.Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Neyse ki, fırınları kolayca ve doğal olarak temizlemek için birçok ipucu ve hileler var.Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Sadece karbonat ve su ile fırının nasıl temizleneceği konusunda basit bir temizlik ipucunu deniyorum.Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Karbonat çok yönlüdür ve birçok ev eşyası için doğal ve etkili bir temizleyici olarak kullanılabilir.

Bir miktar su ile karıştırıldığında karbonat, kokuları ve yağları emen, fırındaki birikmiş kirleri temizlemek için mükemmel olan aşındırıcı olmayan bir macun haline dönüştürülebilir.Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Aşağıdaki videoyu takip edin ve fırını, kabartma tozu ve suyla temizlemenin ne kadar kolay olduğunu görün. Keyfini çıkarın! Ve lütfen bu müthiş temizlik ipucunu arkadaşlarınızla ​​paylaşın!

Fırınınızı Sadece Karbonat ve Su ile Nasıl Temizleyebilirsiniz?

Çeviri: Deniz Ay

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ