KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Jeanler sizin kalıbınıza uymalı, siz onlara değil!

Jean pantolonlar için mükemmel beden diye bir şeyin olmadığına ve mükemmel bir jean ile her bedenin kusursuz görüneceğine inan Wrangler Body …

Jeanler sizin kalıbınıza uymalı, siz onlara değil!

Jean pantolonlar için mükemmel beden diye bir şeyin olmadığına ve mükemmel bir jean ile her bedenin kusursuz görüneceğine inan Wrangler Body Bespoke yeniliği, jean pantolonlarda her beden için yaptığı farklı uygulamalar ile her vücut tipi için kusursuz görünüm sağlıyor. Wrangler’ın Body Bespoke yeniliği, jean pantolonları bireysel fit oluştururken, her bedene yeni bir tarz gibi davranıyor. Geleneksel sınıflandırma kurallarını yıkarak robanın ve arka cebin şeklini değiştiriyor.

•Mükemmel Cep

Jean pantolonlarda harika kalça görünümü oluşturmak için arka cepler çok önemlidir. 28 beden ile 32 beden farklı ihtiyaçlara sahiptir. Body Bespoke jean, en gurur verici ve kusursuz görünümü yaratmak için her beden tipine uygun 6 farklı cep boyutu kullanılır.

•Roba Şekillendirme

Roba jean pantolonun şekillendirilmesinin temelini oluşturur, arka cepler buraya bağlıdır ve bu nedenle açının mükemmel olması gerekir. Body Bespoke için roba, fit uyumunu arttırmak için özel olarak dizden aşağısı daralır.

•Uzman Derecelendirme

Ön cep derinliği, tüm boyutlar için aynı değildir, ancak yandan kademelidir. Yan dikişte yükseltici derecelendirmesine uygundur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ