KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Lara Di Lara’nın beklenen ‘Sudaki Çığlık’ konseri 24 Aralık’da 100 Studio’da!

Lara Di Lara, pandeminin ilk dönemlerinde yayınladığı ‘Sudaki Çığlık’ albümünü ilk defa canlı bir konserde dinleyiciyle buluşturuyor. 100 Music …

Lara Di Lara’nın beklenen ‘Sudaki Çığlık’ konseri 24 Aralık’da 100 Studio’da!

Lara Di Lara, pandeminin ilk dönemlerinde yayınladığı ‘Sudaki Çığlık’ albümünü ilk defa canlı bir konserde dinleyiciyle buluşturuyor. 100 Music katkılarıyla, 24 Aralık’ta, Zorlu PSM 100 Studio’da gerçekleşecek konsere özel olarak ses, ışık ve görsel tasarım hazırlanıyor. Dinamik ve dingin vokalleriyle dikkat çeken sanatçı, bu konserde izleyiciyi bütünsel bir deneyime davet ediyor. Bu özel konserin biletleri passo.com.tr üzerinde satışta.

Singer-songwriter temelli, synth pop dünyasına göz kırpan, yer yer deneysel, bazen elektronik bazen akustik, çoğu zaman ikisini birleştiren Lara Di Lara, kendine has müzik tarzı sayesinde dinleyicisiyle özel bir bağ kurmayı başarıyor.

Doğa, toprak ve su temalarından her zaman ilham alan sanatçı, 24 Aralık’ta Zorlu PSM 100 Studio’da gerçekleştireceği konserinde, ‘Sudaki Çığlık’ albümünün yolculuğunu izleyicilerine özel tasarlanmış bir sahneden anlatacak. Konser salonunu bir deneyim alanına çevirmeye hazırlanan Lara Di Lara’nın, sahne kostümlerini Salih Balta, sahne tasarımını ve sanat yönetimini Atıl Aggündüz ve video tasarımlarını ise Afterwork üstleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ