KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Meghan Markle’ın giydiği kıyafet yıla damgasını vurdu!

Meghan Markle’ın, eşi Prens Harry ile birlikte televizyon sunucusu Oprah Winfrey’le yaptığı söyleşi dünya genelinde ses çıkardı. Bunun yanı sıra …

Meghan Markle’ın giydiği kıyafet yıla damgasını vurdu!

Meghan Markle’ın, eşi Prens Harry ile birlikte televizyon sunucusu Oprah Winfrey’le yaptığı söyleşi dünya genelinde ses çıkardı. Bunun yanı sıra Meghan Markle’ın söyleşide giydiği elbise yılın kıyafeti seçilerek Moda Müzesi’nde sergilenmeye başladı.

Geçtiğimiz Mart ayında Meghan Markle, televizyon sunucusu Oprah Winfrey ile tüm dünyada yankı uyandıran bir söyleşide buluştu. 40 yaşında olan Markle’ın giydiği kıyafet dikkatlerden kaçmazken yılın kıyafeti seçilerek Moda Müzesi’nde sergilenmeye başladı. Markle’ın giydiği siyah beyaz ipek elbiseyi yılın kıyafeti olarak, moda endüstrisinin zirvesinde olan İbrahim Kamara ve Gareth Wrighton‘ın “Günümüzün hiper-stilize edilmiş pop kültüründe, Yılın Elbisesi artık ‘yılın mimi’ olma potansiyeline sahip. İkimiz de Meghan ve Harry’nin Oprah ile ses getiren söyleşisini İngiliz kolektif bilincinde sonsuza dek yer edinecek düzen karşıtı bir an olarak gördük” şeklindeki ifadeleriyle belirlendi.

Prens Harry ve meghan markle

“ANA SERGİDE YERİNİ ALDI”

Kamara ve Wrighton açıklamalarına, “Bu bakış, görsel bir televizyon anıyla tamamen ilişkilendirilerek, popüler kültür ruhumuza sağlam bir şekilde yerleşmiş durumda” sözlerini de ekledi.

meghan marklenin kıyafeti yılın kıyafeti seçildi

Markle’ın söyleşide giydiği elbisesinin, ‘100 Nesne ile Modanın Tarihi’ adlı ana sergide yerini aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ