KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Modacı Neslihan Yargıcı’dan siyah kıyafet itirafı “Dünyam doğduğumda karardı”

Türk moda tasarımcısı Neslihan Yargıcı, YouTube’da düzenlenen ‘Haber Bahane’ programının konuğu oldu. Hayatı hakkında soruları yanıtlayan …

Modacı Neslihan Yargıcı’dan siyah kıyafet itirafı “Dünyam doğduğumda karardı”

Türk moda tasarımcısı Neslihan Yargıcı, YouTube’da düzenlenen ‘Haber Bahane’ programının konuğu oldu. Hayatı hakkında soruları yanıtlayan Yargıcı, neden hep siyah kıyafetler tercih ettiğiyle ilgili de merakları giderdi. Yargıcı’nın, “Dünyan ne zaman karardı?” sorusuna verdiği yanıt izleyenleri şaşırttı.

Sürekli siyah giyerek kendini modacılardan ayırdığı gibi toplumun belleğinden de silinmeyen bir isim haline gelen ünlü Türk moda tasarımcısı Neslihan Yargıcı, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen YouTube programı ‘Haber Bahane’nin konuğu oldu. Kalaycı, hayatı hakkında tüm merak edilenleri yanıtlarken siyah kıyafet tercihiyle ilgili de çarpıcı bir itirafta bulundu.

Neslihan Yargıcı

“DÜNYAM DOĞDUĞUNDA KARARDI”

Kalaycıoğlu’nun “Dünyan ne zaman karardı?” sorusu üzerine açıklama yapan tasarımcı Yargıcı, “Doğduğumda. Doğumda ters dönmüşüm, beni vokum tekniğiyle doğurtmuşlar. Annemin söylediğine göre küçükken kıyafetler için eve gelen terziden hep siyah rengi istermişim. Böyle başladı. Başka renkler de giydim ama siyah hep vardı. Eskiden odamın duvarlarına resim yapıştırır kalan boşlukları da siyaha boyarmışım. Ailem tuhaf karşılamadı, kreatif bir şeyler yaptığımı düşündü. Siyahın yanında kırmızı ve beyaz tercih ederim” ifadelerini kullandı.

Neslihan Yargıcı neden siyah giyiyor

“İFADELERİMİ BELLİ ETTİĞİM İÇİN GÖZLÜK TAKIYORUM”

Siyah giymesinin yanı sıra sürekli taktığı gözlükler hakkında da konuşan Yargıcı, “Onlar senin için bir siper mi?” sorusuna şu şekilde açıklık getirdi:

“Yok, hayır. Gözlüksüz olduğum ortamlarda gelen insanlara çok baktığım için yanımdakiler ‘Neslihan gözlüğünü tak’ derler. İfadelerimi çok net belli ettiğim için hep gözlük takıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Damat uğurlamasında yapılan şakanın dozu kaçınca…

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ