KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Op. Dr. Feridun Kunak’tan kabusa dönen diz iltihaplanmalarına çözüm!

Diz iltihaplanması sinsi sinsi ilerleyen ciddi bir sağlık sorunudur. Yaşam kalitesini düşüren diz iltihaplanması zamanında müdahale edilmediğinde …

Op. Dr. Feridun Kunak’tan kabusa dönen diz iltihaplanmalarına çözüm!

Diz iltihaplanması sinsi sinsi ilerleyen ciddi bir sağlık sorunudur. Yaşam kalitesini düşüren diz iltihaplanması zamanında müdahale edilmediğinde bacakların tamamen kullanımını olumsuz etkiler. Op. Dr. Feridun Kunak, diz iltihaplanmaları için mucize bir çözüm öneriyor.

Vücudun adeta taşıyıcı noktası olan dizlerde yaşanan sağlık sorunları kişinin yaşam kalitesini düşürür. Yapılan işi zor hale getiren diz ağrıları ilerledikçe daha ciddi boyutlarda sağlık sorunlarına davetiye çıkarır. Diz kapağında başlayan ve çevresinde de görülen sıkışmış iltihaplanma kemiklerin hızla deforme olmasına neden olur. Bu da eğilme ve bükme aktivitesini engeller. Op. Dr. Feridun Kunak, her Cumartesi Kanal 7 ekranlarında 13:20’de hastalarının bizzat yanına giderek yaşadıkları sağlık sorunları için kesin çözüm önerilerinde bulunur. Sağlıksız beslenme, kalsiyum eksikliği, vücutta fazla ürik asidin olması diz kapağı iltihaplanmasına davetiye çıkarır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ