KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Somer Sivrioğlu yine yaptı yapacağını! Bu kez de anneanne perdesi giydi

TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programının şeflerinden Somer Sivrioğlu, kendine özgü kombinleriyle modaya yön vermeye devam ediyor …

Somer Sivrioğlu yine yaptı yapacağını! Bu kez de anneanne perdesi giydi

TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programının şeflerinden Somer Sivrioğlu, kendine özgü kombinleriyle modaya yön vermeye devam ediyor. Sivrioğlu, bu kez giydiği kıyafetteki ilginç detayla sosyal medyanın diline dolandı.

En iyi yemek programlarından olan MasterChef’in moda ikonu Somer Şef, yine ilginç kıyafetiyle çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Bir dönem hemen her evin olmazsa olmaz perde modeliyle kendine kıyafet yapan Sivrioğlu, sosyal medyanın diline düştü. Birçok kullanıcı Sivrioğlu’nun vizyonuna tebrik mesajları yağdırdı.

Somer Sivrioğlu

ANNEANNE PERDESİNİ GİYİP GELDİ!

Şefliğinden çok kendine özgü kıyafet tercihleriyle gündeme gelen Somer Sivrioğlu, kendi adına oluşturduğu koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. Geçmişi 80’lere dayanan hemen her evin vazgeçilmez dekoru olan bir perde modelini adeta üzerine geçirip geldi. Sivrioğlu’nun bu parçayı kıyafet olarak değerlendirmesi herkesi şaşkına çevirirken, ünlü şef sosyal medyanın da diline düştü.

Somer Şefin yeni koleksiyonu

Perdenin çiçeklerini kıyafetin ön ve arka kısmına alan şef, alttaki motifleri kollarda kullanarak moda ikonlarına taş çıkardı.

Somer Şefin yeni kıyafeti

Öte yandan Twitter gündem olan Sivrioğlu, paylaşımları kendi hesabında da yayınladı.

Somer şef sosyal medyanın diline düştü

Somer şef paylaşımları kendi hesabında da yayınlad

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ