KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Travis Scott konserindeki faciada bir mevt daha: Fişini çektiler

9 yaşındaki Ezra geçen hafta yaşanan konser faciasının son kurbanı oldu. Tabipler ailesiyle görüştükten sonra hayat ünitesinin fişini çekti …

Travis Scott konserindeki faciada bir mevt daha: Fişini çektiler

9 yaşındaki Ezra geçen hafta yaşanan konser faciasının son kurbanı oldu. Tabipler ailesiyle görüştükten sonra hayat ünitesinin fişini çekti. Böylelikle Travis Scott konserinden sonra hayatını yitirenlerin sayısı 10’a yükseldi.

Houston’daki Astroworld isimi müzik şenliğinde yaşanan arbede, izdiham ve faciada en genç kurban olan 9 yaşındaki Ezra Blount babasının omuzlarında konseri izlerken kalabalığın baskısı sonucu yere düşmüş ve hastaneye kaldırılmıştı.

Ezra, babası Treston Blount ile Kuzey Teksas’tan Houston’daki konsere gitmişti. Çocuğunun yere düşmesinden sonra bir türlü bulamadığını ve daha sonra hastanede gördüğünü söyleyen baba “Kalabalık çocuğumun üzerinden geçip organlarına ziyan vermiş. Beyninde şişme olmuş hekimler kurtaramadı. Bizden fişini çekmek için müsaade istedi” dedi.

Aile ismine açıklama yapan avukat yasal haklarını sonuna kadar arayacaklarını söyledi. Şov gecesi ağır kalabalık nedeniyle sekiz kişinin hayatını kaybetmesinin akabinde çok sayıda dava açıldı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ