KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

TRT Çocuk’tan muhteşem konulu yepyeni üç çizgi film geliyor!

TRT Çocuk, eğitici çizgi filmlerine 3 tane yeni proje ekledi. Hem tarihimizi hem aile yaşantımızı çocuklara eğitici ve eğlendirici olarak aktaran …

TRT Çocuk’tan muhteşem konulu yepyeni üç çizgi film geliyor!

TRT Çocuk, eğitici çizgi filmlerine 3 tane yeni proje ekledi. Hem tarihimizi hem aile yaşantımızı çocuklara eğitici ve eğlendirici olarak aktaran TRT Çocuk, hafızalara kazınan yeni yapıtlarının tanıtımını yaptı.

Ramazan ayı başlamadan çocuklar için yepyeni projeler ekrana gelecek. Sagun, Kehribar ile Boncuk ve Aybek çizgi filmleri çocuklarla buluşacak.

Aile birlikteliğini ve arkadaşlığı anlatan Sagun, tarihteki iyi ve kötünün çatışmasını anlatıyor. Her hafta sonu saat 11:55 ve 18:05’te TRT Çocuk’ta yer alacak.

trt çocuk

Türk kültürünü animasyonla anlatan Aybek problemlerle başa çıkabilmenin yolunu gösteriyor. 26 Mart itibariyle her hafta sonu 10:15 ve 14:35’te ekranlarda olacak.

Kehribar ve Boncuk’un orman maceralarının anlatıldığı güzel bir animasyondur. Okuldan mezun olmak için şartları doğru olarak yerine getirebilecekler mi? 26 Mart itibaren her hafta sonu 10:30 ve 17:40’ta ekranlara yer alacak. 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ