KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Uçak yolculuğunda doğan mucize bebek Mucize Aisha!

Katar’dan Uganda’ya yolculuk yapan uçakta doğumu başlayan bir yolcunun imdadına, uçakta bulunan Kanada’lı bir doktor yetişti. Uçakta yolculuk …

Uçak yolculuğunda doğan mucize bebek Mucize Aisha!

Katar’dan Uganda’ya yolculuk yapan uçakta doğumu başlayan bir yolcunun imdadına, uçakta bulunan Kanada’lı bir doktor yetişti. Uçakta yolculuk sırasında dünyaya gözlerini açan, Muzice Aisha adı verilen bebeğin sağlının iyi olduğu bildirildi.

Katar’ın Başkenti Doha’dan Uganda’ya kalkan uçakta 8 aylık hamile olan bir yolcunun doğum sancılarının tutmasının ardından doğum, uçakta bulunan Kanada‘lı doktor tarafında gerçekleştirildi. Dr. Aisha Khatib doğumunu yaptırdığı 35 haftalık hamile yolcunun bir kız bebeği dünyaya geldi. Bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alan Katar’lı yolcu mutluğunu fotoğraflarla paylaştı.

“HAVAYOLU EKİBİNE TEŞEKKÜRLER”

Bebeğin iyi sağlıklı olduğunu söyleyen Dr. Khatib: “Uçakta bebek doğuracağımı hiç düşünmemiştim! Bu Mucize’nin havada doğmasına destek olan havayolu ekibine teşekkürler! Anne ve bebek iyi ve sağlıklı” ifadelerini kullanarak ona yardım eden havayolu ekibine de teşekkür etti.

MUCİZE AİSHA İSMİ VERİLDİ

Doğum sonrasında ismi Mucize Aisha olan kız bebek için Dr. Aisha Khatib boynunda Arapça Aisha yazılı altın kolyeyi ilk hediye olarak bebeğe verdi.

Havayolları bu olayın ardından basına yaptığı açıklamada: 36 haftaya kadar hamile olan kadınlara uçuş izni verildiğini” belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ