KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

YILDIZLARLA DOLU “DON’T LOOK UP” FİLMİNDEN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

2021, Netflix’in “Don’t Look Up” filmi sayesinde yıldızlarla dolu bir şekilde sona eriyor. “Don’t Look Up”ın yeni fragmanı, film ve müzik …

YILDIZLARLA DOLU “DON’T LOOK UP” FİLMİNDEN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

2021, Netflix’in “Don’t Look Up” filmi sayesinde yıldızlarla dolu bir şekilde sona eriyor. “Don’t Look Up”ın yeni fragmanı, film ve müzik dünyasının en büyük isimlerinden bazılarının yer aldığı, yıldızlarla dolu, dünyanın sonu komedisine kısa bir bakış sunuyor.

Bilimkurgu draması, Oscar ödüllü “The Big Short” ve “Vice” filmleri sayesinde son birkaç yılda prestij kazanan “Üvey Kardeşler” ve “Anchorman” film yapımcısı Adam McKay’in son filmi. McKay’in son filmi Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’ı ülkenin siyasi ayrımını hicveden bir dünyanın sonu komedisi için bir araya getiriyor. Kadroda ayrıca Meryl Streep, Rob Morgan, Jonah Hill, Mark Rylance, Cate Blanchett, Tyler Perry, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande ve Scott Mescudi gibi önemli oyuncular yer alıyor.


“Don’t Look Up”da, halkı dev bir meteorun doğrudan gezegene doğru yöneldiği konusunda uyarmak için ABD’yi dolaşmak zorunda kalan iki düşük seviyeli gökbilimci Dr. Randall Mindy ve Dr. Kate Dibiasky rolünde DiCaprio ve Lawrence rol alıyor. Bu konuda ne yapılmalı? Tam olarak emin değiliz. Başkanın (Meryl Streep), talk-show sunucularının (Cate Blanchett ve Tyler Perry) ve hemen hemen herkesin (başlangıç olarak Jonah Hill) umurunda olmaması çok kötü.


Her zaman çizelgesinde bir pop yıldızı olan Grande, sırtındaki kayan bir yıldızın dövmesi hakkında konuşmak istiyor ve Chala-bro, “Canlı TV’deki hepimizin öleceğini söyleyen o kızla” tanışmaktan heyecan duyuyor. Don’t Look Up, 10 Aralık’ta seçkin sinemalarda ve 24 Aralık’ta Netflix’te gösterime girecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ