KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

2022’ye damgasını vuracak Ramazan ayına özel tasarımlar!

Her sezon yeni tasarımlar sunan moda dünyası Ramazan ayını da unutmadı. Dünyaca ünlü markalar On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayı için özel …

2022’ye damgasını vuracak Ramazan ayına özel tasarımlar!

Her sezon yeni tasarımlar sunan moda dünyası Ramazan ayını da unutmadı. Dünyaca ünlü markalar On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayı için özel tasarımlarla geldi. Bu yıl Ramazan koleksiyonunda otantik desenler modern kesimlerle birleşiyor. İşte dünyaca ünlü markaların 2022 yılına damgasını vuracak Ramazan tasarımları…

Her dönemin yaşam standartlarına göre değişen moda dünyasında kadınlar artık giyim tercihlerini de gözden geçiriyor. Pandeminin modayı etkilemesiyle beraber gardıroplar artık yeni tasarımlara doymuyor. Her koşulda şıklığıyla dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar, bereketin ve paylaşımın arttığı Ramazan ayında daha çok mütevazı ve geleneksel desenlerin olduğu tasarımlara yönelmeye başladı. Renklerle, motiflerle kesimlerle ve tasarımlarla sınır tanımayan moda dünyası, Müslümanlar için büyük öneme sahip olan Ramazan ayını da düşündü. Dünyaca ünlü markalar Gucci ve Dior, otantik desenleri modern tasarımlarla birleştirerek hazırladıkları Ramazan koleksiyonlarını tanıttı.

Guccinin Ramazan koleksiyonu

RAMAZAN KOLEKSİYONU

Dünyaca ünlü lüks modanın öncü markalarından olan Gucci ve Dior Ramazan koleksiyonundaki parçaları tanıttı. Çeşitli aksesuarların da bulunduğu koleksiyonda en çok geleneksel desenlerle modern kesimlerin harmanlanması dikkat çekti.

Geleneksel dokunuşların olduğu Ramazan tasarımları

Gucci’nin Ramazan ayına özel ‘Nojum’ adlı koleksiyon görücüye çıktı. Otantik desenlerin hakim olduğu tasarımlar vitrinlerde yerini aldı.

Diorun Ramazan koleksiyonu

Dior, Ramazan ayı için çıkardığı ‘Dior Altın’ koleksiyonu altın detaylarla öne çıkardı. Christian Dior bu koleksiyonun yanında zarif ayakkabılar, pileli etekler ve ışıltılı aksesuarlar sunuyor.

Diorun modern tasarımları

Ramazan için tasarlanan ürünler

Ramazan koleksiyonları aksesuarlarla beraber tanıtıldı

2022ye damgasını vuracak Ramazan tasarımları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ