KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Bella Hadid dünyaca ünlü bir mücevher markasının yüzü oldu!

Filistin asıllı ünlü model Bella Hadid yeni bir anlaşmaya imza attı. Hadid, Avusturyalı mücevher markası Swarovski’nin marka yüzü oldu …

Bella Hadid dünyaca ünlü bir mücevher markasının yüzü oldu!

Filistin asıllı ünlü model Bella Hadid yeni bir anlaşmaya imza attı. Hadid, Avusturyalı mücevher markası Swarovski’nin marka yüzü oldu.

Dünyaca ünlü mücevher markası Swarovksi, Amerika’da yaşayan Filistin asıllı 25 yaşındaki model Bella Hadid’in marka yüzü olduğu kampanyayı yayınladı.

Bella Hadid

Kreatif direktörlüğü Giovanna Engelbert yaparken kampanyanın çekimleri, ünlü fotoğrafçı Mert Alaş ve Marcus Piggot tarafından gerçekleştirildi. Hadid daha önce Missoni’nin kampanya çekiminde Mert Alaş ile çalışmış ve Kapadokya’ya gelmişti.

Ünlü model mücevher markasıyla anlaştı

HER GÖRSELDE FARKLI RENKLER

Hadid, mücevherlerin rengine göre giydiği kıyafetlerle poz verdi. Öte yandan Kampanyanın kreatif direktörü Engelbert “Bella Hadid, yeni neslin bireyselliği ve değişimi yansıtan tavrını çok iyi gösteriyor” ifadelerini kullandı. Hadid ise bu anlaşma hakkında şu şekilde açıklama yaptı:

Bella Hadid dünyaca ünlü bir mücevher markasının yüzü oldu

“Swarovski ile daha önce yollarımız kesişmişti. Oldukça zamansız ve ikonik bir marka. Yeni koleksiyona bayıldım, özellikle markanın çağdaş bir mücevher markası olarak duruşunu çok beğeniyorum”

Hadid marka yüzü olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti

Hadid marka yüzü olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Mücevher demek bireyselliği ve kendini ifade edebilmeyi kutlamalı. Swarovski, tüm bireyleri ve aynı zamanda tüm gösteriş anlayışını kutluyor” ifadelerini kullandı.

Filistin asıllı ünlü model Bella Hadid

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ