KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Derya Açıkgöz milyon liralık ilk koleksiyonu ‘Mirror’u tanıttı!

Bugüne kadar tasarladığı kıyafetlerle adından çokça bahsettiren Derya Açıkgöz ilk koleksiyonunu Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleşen …

Derya Açıkgöz milyon liralık ilk koleksiyonu ‘Mirror’u tanıttı!

Bugüne kadar tasarladığı kıyafetlerle adından çokça bahsettiren Derya Açıkgöz ilk koleksiyonunu Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleşen defileyle moda severlerin beğenisine sundu. Uzun süredir üzerinde çalışılan milyonluk koleksiyon yoğun ilgi gördü.

Şarkıcı Hadise‘nin kardeşi modelist Derya Açıkgöz’ün ilk koleksiyonu 5 aylık hummalı bir çalışmanın ardından Fashion Week Istanbul kapsamında düzenlenen defilede moda severlerin beğenisine sunuldu. Defileye koleksiyonlardan birini giyerek katılan şarkıcı Hadise’den kardeşi Derya Açıkgöz‘e büyük destek geldi. 

Mirror koleksiyonu

‘MIRROR’U TANITTI

Toplam 38 parçadan oluşan Derya Açıkgöz koleksiyonu moda severler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Derya Açıkgöz koleksiyonu

Daha önce de tasarladığı kıyafetlerle adından çokça bahsettiren Açıkgöz ‘Mirror’ adını verdiği koleksiyon hakkında, “Mirror’da kendimden ilham aldığım kadını yansıtıyorum. Mirror kadını öğlen katıldığı bir toplantıdan akşam katılacağı bir partiye kadar kesintisiz devam edebilecek şıklıkta maskülen, güçlü ve bir o kadar da kadınsı ve feminen bir tablo çiziyor. Her kadının kendinde Mirror kadınından bir parça bulacağını ve bunun için tek yapması gerekenin aynaya bakmak olduğunu düşünüyorum” dedi.

koleksiyon 38 kıyafetten oluşuyor

MASKÜLEN ÇİZGİLERİN HAKİMİYETİ

Derya Açıkgöz’ün tüm çarpıcılığı ve asilliğiyle sunduğu ‘Mirror’un koleksiyonunda yüksek bel bol paça pantolonlar, maksi etek ve elbiseler, vücudu saran tulumlar, maxi kabanlar, drapeli omuzları açıkta bırakan üstler, fular yaka bluzler göze çarpıyor.

Derya Açıkgöz mirror koleksiyonunu tanıttı

LUCİO FONTANA’IN RADİKAL VE GÜÇLÜ DURUŞU MODA İLE BULUŞTU

Derya Açıkgöz, iham kaynaklarından ressam Lucia Fontana’ın “Zamanın ve mekanın sonsuzluğuna dayanan yeni bir süreç başlatmak istiyorum” sözleriyle genel anlamda koleksiyondaki tasarımları alışılagelmiş formların dışına taşımış. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ