KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Diz ağrılarını bitiren doğal karışım! Sarı kantaron, dağ kekiği ve zeytinyağı

En sık yaşanan sağlık sorunlarından biri olan eklem ağrıları için Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbın en muhteşem karışımını önerdi. Yaşam …

Diz ağrılarını bitiren doğal karışım! Sarı kantaron, dağ kekiği ve zeytinyağı

En sık yaşanan sağlık sorunlarından biri olan eklem ağrıları için Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbın en muhteşem karışımını önerdi. Yaşam kalitesini düşüren ve zamanla kemiklerin aşınmasına neden olan bu ağrılı süreci yüzde 80 düşüren sarı kantaron, dağ kekiği ve zeytinyağı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Diz ağrılarını bitiren doğal karışım! Sarı kantaron, dağ kekiği ve zeytinyağı

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yüzyıllardır alternatif tıp gelişen teknolojiye rağmen her zaman ilk tercihler arasında yer almıştır. Doğada milyonlarca sağlığa faydası olan besinlerden oluşan karışımları ise uzmanlar da öneriyor. Bunlardan en sık kullanılanı ise E vitamini bakımından zengin olan zeytinyağı gelir.

sarı kantaron kekik zeytinyağı

Zeytinyağı ayrıca içeriğine aldığı her maddenin de besin değerini artırır. Dr. Feridun Kunak’ta günümüzde artan çalışma performansı nedeniyle en sık sağlık sorunlarının yaşandığı kemik ağrıları için mucize bir karışım önerisinde bulundu.

diz ağrılarını bitiren mucize

İŞTE KUNAK’IN ÖNERDİĞİ SARI KANTARON, ZEYTİNYAĞI VE DAĞ KEKİĞİ KARIŞIMI!

Bir su bardağı zeytinyağı bir tutam sarı kantaron ve bir tutum da dağ kekiğini bir tencereye koyunuz. Isınan bu karışımı daha sonra güneşe bırakıp bir gün bekleyin. Daha sonra karışımı bir cam kavanoza koyup yeniden 2 gün daha gün ışığında beklettikten sonra kullanabilirsiniz. Sarı kantaron ve kekik zeytinyağında bekledikçe içerdikleri maddelerin değerleri artar. Dize sürüldüğünde kemik ve kasların yumuşamasını sağlayarak dokuyu yeniler. Dizlerinize ya da ağrıyan bölgeye uyguladıktan sonra bir yarım saat hareketsiz beklemeniz tavsiye edilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ