KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Düğünlerde çiftlerin uyumu nasıl olmalı! Eşler için kombin önerileri

Düğün organizasyonlarının yoğunlukta olduğu bu dönemde, eşinizle sade ve mütevazı bir uyum halinde olmanız için Yasemin.com ekibi olarak en şık …

Düğünlerde çiftlerin uyumu nasıl olmalı! Eşler için kombin önerileri

Düğün organizasyonlarının yoğunlukta olduğu bu dönemde, eşinizle sade ve mütevazı bir uyum halinde olmanız için Yasemin.com ekibi olarak en şık kombin önerilerini sizlere sunduk. İşte düğünlerin favori çiftine önerdiğimiz kombinler…

Geçtiğimiz yıllarda pandemi kısıtlamalarıyla düğünlerini erteleyen çiftler, bunun acısını çıkarmaya başladı. Havalı ve gösterişli düğün organizasyonları artış göstermişken, davetliler de bir o kadar şık görünmek için günler, hatta haftalar öncesinden mağaza mağaza dolaşmaya başladı. Bu yıl şık ve bir o kadar da mütevazılıktan öndün vermeyecek kıyafet tercihleri ön planda. Moda her ne kadar kendine yenilikler katsa da kadınlar artık daha az gösterişsiz ve fazla detay barındırmayan abiye elbiseler tercih ediyor. Adeta şıklık yarışının olduğu bu gibi organizasyonlarda yalnızda kadınlar göz önünde değil aynı zamanda eşler arasındaki uyum da oldukça önemli. Biz de Yasemin.com ekibi olarak düğünlere damga vurmak isteyen çiftler için kombin önerilerinde bulunduk. İşte düğünlerin favori çiftini belirleyecek kombinler…

EŞLER İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ

Özellikle modası geçmeyecek, yalnızca düğün organizasyonları için değil özel gece ve davetlerle de giyebileceğiniz kombin önerilerini sizlere sunduk. Gittiğiniz ortam için yakalayabileceğiniz bu tarz uyumla herkesin kıskacı içinde olabilirsiniz.

Pembe Gri uyumu

Bu yıl hem parlak hem de naif renkler trendler arasındayken siz eşinizle, soft bir tonun hakimiyetini ön planda tutabilirsiniz.

Eşler için oluşturduğumuz bu kombinde, özel tasarım olan pudra pembesi şık ve sade elbiseyi her renkle uyumu seven griyle yan yana getirdik. Uygun aksesuarlarla da şıklığın tamamlanmasını sağladık.

Siyahın asilliğiyle eş uyumu

Asilliği temsil eden siyah, girdiği her ortama uyum sağlamayı başarıyor. Biz de bu yüzden özellikle gösterişi sevmeyen çiftler için siyah uyumunu yakaladık. İnce dokunuşlarla eşinizin kombinini saat ve kemer aksesuarıyla canlandırdık.

Bunların yanı sıra her iki öneride de kullandığımız Leila Aksesuar’ın el yapımı tel kırma çantalarıyla da düğünlerin gösterişsiz ama parlayan kombinine sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ