KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Farah Zeynep Abdullah’ın Bergen galasındaki kıyafeti olay oldu!

Geçtiğimiz akşam Sarıyer’de bir alışveriş merkezinde başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran’ın paylaştığı Bergen …

Farah Zeynep Abdullah’ın Bergen galasındaki kıyafeti olay oldu!

Geçtiğimiz akşam Sarıyer’de bir alışveriş merkezinde başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran’ın paylaştığı Bergen filminin galası yapıldı. Galada Bergen’i canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın giydiği kıyafet gündem oldu.

‘Acıların Kadını’ olarak bilinen Bergen’in hayatını konu alan Bergen filminin galası geçtiğimiz akşam Sarıyer’de bir alışveriş merkezinde yapıldı. Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran‘ın paylaştığı Bergen filminin galasında sanat, spor ve iş dünyasından birçok isim bulunurken, Zeynep Farah Abdullah‘ın tercih ettiği yeşil kıyafet geceye damgasını vurdu.

farah zeynep abdullah

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Ünlü oyuncu Abdullah’ın galada tercih ettiği yeşil kıyafet, sergilediği başarılı oyunculuğu kadar beğenilmedi. Farah Abdullah’ın sosyal medya gündemine otururken tercih ettiği yeşil takım kıyafet bazı kullanıcılar tarafından beğenilirken bazıları ise eleştiri yağmuruna tuttu.

Peki sizce Bergen karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah‘ın galada tercih ettiği yeşil kıyafet nasıl?

Farah Zeynep Abdullah

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ