KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Demet Akalın’ın montunu görenler şaştı kaldı! Hem fiyatı hem rüküşlüğü…

Her zaman giydiği pahalı ve rüküş kıyafetlerle gündeme damgasını vuran şarkıcı Demet Akalın bu kez montu görenler şaştı kaldı. Şarkıcı …

Demet Akalın’ın montunu görenler şaştı kaldı! Hem fiyatı hem rüküşlüğü…

Her zaman giydiği pahalı ve rüküş kıyafetlerle gündeme damgasını vuran şarkıcı Demet Akalın bu kez montu görenler şaştı kaldı.

Şarkıcı Demet Akalın, cilt bakımı yaptırmak için Nişantaşı’na giderken klinik çıkışı objektiflere yakalanmamak için adeta trafiği birbirine kattı.  İçeride yaklaşık üç saat kalan Akalın, çıkışta basın mensuplarına görüntü vermek istemeyince ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Hemen valeleri arayan şarkıcı, kliniğe 20 metre uzaklıktaki cipine yürümek yerine aracının trafiğin akışının tersine doğru geriye doğru gelmesini isteyerek kapıya yanaştırttı. Bu isteğiyle hem işini yapan valeleri hem de trafiği zora sokan Akalın, görüntülenmekten kurtulamazken, basın mensuplarının sorularına ise ilginç cevaplar verdi.

hızlı adımlarla koşarak cipinin direksiyonuna geçen şarkıcı, kendisine yöneltilen soruları ise “Arkadaşlar lütfen hava yağmurlu, kapımı kapatayım. Bu şekilde beni taciz etmeyin. Röportaj yapmak için sözleştik mi ki?” diyerek yanıtsız bıraktı.

69 BİN TL’LİK MONT GİYİYOR

Dünyaca ünlü giyim markalarına düşkünlüğüyle bilinen Akalın’ın üzerindeki servet değerindeki montu gözlerden kaçmadı. Bir markanın 2018 yılında çıkardığı üzeri kaplan işlemeli kuş tüyü montunun fiyatının yaklaşık 69 bin TL (4 bin 200 dolar) olduğu ortaya çıktı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ