KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Foreo ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası ile manuel diş fırçası arasındaki farklar neler?

Elektrikli veya şarjlı diş fırçalarının popülaritesi her geçen gün artıyor. Satışa sunulmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gören FOREO …

Foreo ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası ile manuel diş fırçası arasındaki farklar neler?

Elektrikli veya şarjlı diş fırçalarının popülaritesi her geçen gün artıyor. Satışa sunulmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gören FOREO ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası adeta çığır açtı. Bugünkü yazımızda Foreo ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası ile manuel diş fırçası arasındaki farklara değiniyoruz.

Dişlerinizi fırçalamak, iyi ağız bakımı ve çeşitli hastalıkları önlemenin temelidir. Diş hekimlerinin hemfikir olduğu bir nokta varsa, o da şu: Dişlerinizi günde iki kez 2 dakika fırçalamak ağız sağlığı için atabileceğiniz en etkili adımdır. Günümüzde normal fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşabilen şarjlı veya elektrikli diş fırçası sayesinde dişlerinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. FOREO ağız bakımda son 70 yılın en ileri teknolojisini sunduğu ISSA™️ 3 serisi ile diş fırçalamaya yeni bir yaklaşım getirdi. Manuel fırçaların yanı sıra dünyanın ilk silikon sonik diş fırçası ileri teknolojisi sayesinde ağız ve diş bakımında bir devrime neden oldu. Peki Foreo ISSA™️ 3 elektrikli diş fırçası ile manuel diş fırçası arasındaki farklar neler? Gelin birlikte inceleyelim:

Foreo ISSA️ 3

  • Normal fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşabilen FOREO ISSA ™️ 3 hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi dil ve yanak bölgelerini etkili ve nazik bir şekilde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Manuel diş fırçaları ise uzun süredir kullanılıyor. Uyarıcı ses ve titreşimlere sahip olmadıkları için yanak içleri ve diş etlerine uygulanan yanlış baskı nedeniyle kanamalara hatta açık yaralara neden olabiliyor. 

DİŞ HASSASİYETİ İÇİN HANGİ MANUEL Mİ YOKSA ELEKTRİKLİ DİŞ FIRÇASI MI ?

ISSA™️ 3 eşsiz fırça kafası, dişeti için hassas bir masaj sunarken plak kütlesinin daha yoğun olarak temizleyerek ağız içi komple bakım sağlıyor. Yeni nesil geliştirilen ISSA™️ 3 diş fırçası ultra yumuşak, tıbbi sınıf silikon kılların ve plağı parçalamak için daha sağlam PBT polimer kılların bir kombinasyonuna sahiptir. Diş etlerini ve diş minesini aşırı fırçalamaya karşı korurken dişleri güçlü ve sağlıklı tutar. 

Manuel bir diş fırçası kullanırken yeterli süre fırçalayıp fırçalamadığınızı anlamanız zor olabilir.

Foreo ISSA™️ 3  patentli Sonik Titreşim teknolojisiyle güçlendirilmiş, tek bir USB şarjı ile 265 güne kadar dayanarak zamandan, enerjiden ve sürekli şarj etme zahmetinden tasarruf etmenizi sağlar. 

Yapılan bir çalışmada, 11 yıllık bir süre boyunca elektrikli diş fırçası kullanımının ağız sağlığı üzerindeki etkisi değerlendirilmiştir. 2800’ü aşkın katılımcıyla yapılan çalışmada, diş fırçasının diş eti hastalığı (periodontal hastalık), çürükler ve diş kaybı üzerindeki etkileri incelenmiştir. 

ISSA™️ 3 Dakikada 9.000’e kadar yüksek yoğunluklu titreşim, diş etlerine nazikçe masaj yaparken plağı parçalayıp çıkarır. Kullanıcıların %100’ü daha taze bir ağız hissi ve daha beyaz, daha parlak dişler bildiriyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ