KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

G5 masajı nedir ve ne işe yarar? G5 masajıyla selülit tedavisi nasıl yapılır?

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz ancak hakkında çok fazla bilgi olmayan G5 masajı, kadınların günlük hayatını olumsuz yönde etkileyen selülit …

G5 masajı nedir ve ne işe yarar? G5 masajıyla selülit tedavisi nasıl yapılır?

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz ancak hakkında çok fazla bilgi olmayan G5 masajı, kadınların günlük hayatını olumsuz yönde etkileyen selülit ve yağlanma sorununu ortadan kaldırıyor. Uzman estetisyenlerin uyguladığı G5 Masajı yöntemine dair tüm merak edilenleri hazırladığımız yazıda bulabilirsiniz.

Vücudun her bölgesine uygulanabilen G5 masajı, selülit ve bölgesel zayıflama konusunda sorun yaşayanların adeta mucizevi bir bakım yöntemidir. Özellikle kilo problemi yaşayan bayanlar uyguladıkları diyet programları ve yaptıkları spor faaliyetlerine rağmen bölgesel yağlanma konusunda hala devam eden problemini ortadan kaldıran G5 yöntemini son 1 yıl içerisinde fazla rağbet görüyor. 

G5 masajı vücut için oldukça önemli bir masaj türüdür. Vücudun bazı bölgelerinde görülen selülit ve dirençli yağlanmaları ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen G5 masajı bu konuda etkili sonuçlar verir. Bu yöntem sayesinde karın, popo, basen bölgelerinde görülen yağlanmalar verilen titreşimler sayesinde yıkılmaya çalışılır.

G5 masajı

 

G5 MASAJI NE İŞE YARAR VE FAYDALARI NELERDİR?

 • Selülit oluşumunu engelleyerek, mevcut selülit sorununun giderilmesinde kullanılır,
 • Kan dolaşımının hızlanmasını sağlar, kasları güçlendirir,
 • Kronik kas ağrıları ve spazmları giderir,
 • Cildin sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyet kazandırır,
 • Vücudu sıkılaştırır,
 • Metabolizmayı hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu giderir,
 • Bölgesel dolaşımı düzenler,
 • Toksin atımını sağlar,
 • Kas ve eklemlerin hareket kabiliyetini destekler,
 • Yağ yakılmasını hızlandırır,
 • Bölgesel zayıflama sağlar.

G5 MASAJI ETKİSİNİ NE ZAMAN GÖSTERİR?

G5 MASAJI ETKİSİNİ NE ZAMAN GÖSTERİR

Selülit masajı ortalama 3-4 seans sonra etki göstermeye başlar. 3-4 seans G5 senası sonrası egzersiz ve diyet yaptığınızda vücudunuzun daha hızlı inceldiğini ve selülitlerin gözle görülür oranda azaldığını fark edebilirsiniz.

G5 MASAJI NASIL YAPILIR?

G5 masajı vücudun tüm noktalarında uygulanabilir. Bu yöntem daha çok bel, kalça, uyluk bölgesi ve kol gibi alanlarda tercih edilir. Uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen bu masaj sırasında uygulanacak bölgeye önce yağ sürülür ardından işleme başlanır.

G5 MASAJI NE İŞE YARAR

İşlemin gerçekleştiği bölgeye verilen titreşimler sayesinde kan akışı hızlandığı gibi yağ yakımı da daha kolay hale gelir. Yaklaşık olarak 30 dakika süren G5 masajı seanslar halinde gerçekleştirilir. G5 masajı fiyatları tercih edilecek bölgenin genişliğine bağlı olarak değişiklik gösterir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ