Gelinlik ve İç Giyim Uyumu

Evlilik arifesinde olan genç bir kızın en büyük heyecanı düğün gecesi olsa gerek. İyi günde-kötü günde, varlıkta ve yoklukta kısacası, her koşul altında birlikte bir ömür geçireceği eşiyle yeni bir hayatın başlangıcı olan bu ilk geceye tatlı bir heyecan ve duygularla hazırlık yapılır. O gece yaşanabilecek tüm aksiliklerin bertaraf edilebilmesi için üstün çaba sarf edilir. Tabi ki düğün gecesinin en gözde ve en önemli detayı zarif ve şık bir gelin ve gelinliktir. Her gelin o gece muhteşem görünmeyi hak eder. Peki ya o unutulmaz gecede, o harika gelinliğin içinde kaç kadın rahat edebilmiştir? Parmakla sayılabilecek kadar az olduğu kesin. Bu rahatsızlığın en önemli etkenlerinden biri gelinliğin içine giyilen korse, sütyen ve külot tercihinde yapılan hatalardan kaynaklanmaktadır. Bir düğün gecesi için gelinlik ne kadar özel ise gelinliğin içine giyilenler de bir o kadar özel olmalı ki gelin de kendisini tüm gece boyunca özel ve kendinden emin hissedebilsin.

Gelinlik ve İç Giyim Uyumu

Öncelikle içinize giyeceğiniz her ne ise dışarıdan belli olmaması ve görünmemesi gerekiyor. Bu sizin o gece kendinize olan güveninizi bir tık yukarı taşıyacaktır. Dışarıdan görülme ya da belli olma stresi sizi tüm gece rahatsız edecektir. Bu nedenle gelinlik tercihi yapılırken gelinliğin içine giyilecek ürünler de göz önünde bulundurularak iki konu ayna anda düşünülüp, buna göre bir kombinasyon uygulanmalıdır.

Gelinlik ve İç Giyim Uyumu

Görüntü ile ilgili konu aşıldıktan sonra, giydiğiniz iç çamaşırı ile rahat edebilmeniz de bir o kadar önemlidir. Muhtemelen tüm gelinler düğün gecesi için en pahalı markaları tercih edecektir. Bunda bir sakınca yok ama pahalı olması rahat edeceğiniz anlamına gelmez. O gecenin koşuşturmasında hiçbir şey dikkatinizi dağıtmamalı ve huzurunuzu kaçırmamalı. Rahat edebileceğiniz ve günlük tarzınıza uygun bir seçim yapmanız size konforlu bir gece sunacaktır. Ama bu seçim sıradan olmamalı ve içinizdeki iç çamaşırının varlığı sizi mutlu etmeli. O gece dantelin, satenin ve kumaşın en göz alıcı detayları ve renkleri ile bezenmelisiniz ki heyecanınız gece boyunca devam etsin. Gecenin bitiminde damat ile baş başa kalınan anlarda da bu heyecanın devam etmesi için tüm bu detaylar göz ardı edilmemelidir.

Erobee katkılarıyla hazırlanmıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
500
  Subscribe  
Bildir