KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın nişan kıyafeti dikkat çekti!

Önceki gün uzun süredir beraber olduğu kendisi gibi şarkıcı Levent Dörter ile yüzük takan İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, nişanda tercih …

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın nişan kıyafeti dikkat çekti!

Önceki gün uzun süredir beraber olduğu kendisi gibi şarkıcı Levent Dörter ile yüzük takan İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak, nişanda tercih ettiği kıyafetiyle çok konuşuldu. Çıtak, nişan töreninde kırmızı bir elbiseyle objektiflere yansıdı.

Şarkılara kattığı yorumu ve özel hayatıyla gündem olan İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak uzun süredir birliktelik yaşadığı şarkıcı Levent Dörter ile önceki gün evlilik yolunda ilk adımlarını atarak nişanlandı. Çıtak ve Dörter çiftinin nişan yüzüklerinin kurdelesini ünlü şarkıcı Tatlıses kesti. Nişan töreninde birçok detay dikkatlerden kaçmazken Çıtak’ın tercih ettiği kırmızı kıyafeti magazin gündeminde bomba etkisi oluşturdu.

Dilan Çıtak nişanlandı

KIRIŞIK DETAYLARI DİKKATLERDEN KAÇMADI

Şarkıcı Dilan Çıtak, önceki gün Levent Dörter ile evlilik yolunda ilk adımını attığı nişan töreni için kırmızı sade bir elbise tercih etti. Çıtak, elbiseyi kemerli kullanarak beli ince gösteren detayı göz ardı etmedi. Boyun, omuz ve sırt dekoltesini sınırda kullanan ünlü şarkıcının elbisesinde balon kol ayrıntısı göze çarparken, tasarımın etek kısımlarının da kabarık ve kırışık formlarda olması şıklığın yanında rahat bir görünüm de sundu.

Dilan Çıtak nişanı için kırmızı bir elbise tercih etti

Ünlü şarkıcı şık ve basic elbisesini sade bir küpeyle canlandırırken sonradan takılan altın kolye kombine uyum sağladı. Nişan töreninde öncelikli olarak konforu önemseyen Çıtak, elbisesinin altına kalın topuklu, önü açık, siyah detaylı bej bir ayakkabı tercih etti.

Dilan Çıtak nişan elbisesi

Öte yandan Çıtak’ın elbisesinde yalnızca kırmızıyı kullanarak sevgiyi ve samimiyeti ön planda tutması da gözlerden kaçmadı.

Dilan Çıtak nişan töreni

Peki siz Dilan Çıtak

Peki siz Dilan Çıtak’ın nişan elbisesini nasıl buldunuz?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ