KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Hangi Burç En Çok Neden Nazara Göze Gelir?

Hangi Burç En Çok Neden Nazara Göze Gelir?

Kimisi işinden ötürü hep göze gelir kimisi güzel aile hayatından ötürü kimisi kazancından kimisi güzelliğinden… Herkesin nazara geldiği konular farklıdır. Çünkü herkesin şanslı olduğu konular da öyle. Hangi Burç En Çok Neden Nazara Göze Gelir?

Burçların Şanslı Olduğu Konular Nelerdir? Hangi Burç En Çok Neden Nazara Göze Gelir?

Şans faktörü hepimizin hayatında önemli bir rol oynar. Bazılarımız şansının olmadığını düşünürken bazısı da ballı olduğunu itiraf eder. Aslında bizim şanslı olduğumuz konular, bir çok kişinin de bizi çekemediği, kıskandığı hatta göze, nazara getirdiği konulardır. Bu yüzden dikkat etmek gerekir.

Zaten astrolojik haritamız karakterlerimizi etkilediği gibi hangi konuda şanslı olduğumuzu da derinden etkiler. Nazara, göze geleceğimiz konular işte bu ölçüde bellidir.

Buyrun hangi burcun hangi alanda şanslı olduğunu, göze nazara en çok neyden geldiğini siz de öğrenin!

KOÇ BURCU

koc-burcu

Koçlar hayatlarındaki şans faktörünü kendileri yaratırlar. Hırslı ve azimli yanları ile daha çok çalışır, kararlarından vazgeçmezler. En sonunda ise her zaman başarmış olurlar. Yönetmek ve planlamak onların en usta olduğu özellikler, aslında Koçlar çevresindeki kişiler için bile şans yaratıyor denebilir. Bu özellikleri çok kıskanılır. En çok bu yönde göze gelirler.

BOĞA BURCU

boga-burcu

Boğalar doğuştan şanslıdırlar. Aileleri açısından gerçek bir şansa sahiplerdir. Genellikle modern ve genç ailelerde doğan Boğalar, anlayışlı ebeveynlere sahip olurlar. Buna rağmen, en çok ailelerinden yakınırlar. Bir diğer şanslı oldukları konu ise çalışmaya karar verdikleri anda kolaylıkla iş buluyor olabilmeleridir. İşte bu yakın çevrelerinde nazara gelmelerindeki sebep.

İKİZLER BURCU

ikizler-burcu

İkizlerin şansı en çok para konusunda açıktır. Hiç beklemedikleri anlarda ellerine geçen paralar, ne kadar şanslı olduklarını ortaya çıkaracaktır. Cüzdanları hep şişkindir. Sahip oldukları bu kolay parayı ise harcamak en büyük zevklerinden birisidir.

Aşk konusunda ise yakışıklı ve havalı erkekler konusunda şanslıdırlar. Böylelikle sevdikleri için alışveriş yapar ve onlar için en güzel hediyeleri almaya çalışırlar. Hediye konusunda zevklidirler.

Sevginizi çok öz önünde yaşamayın. Göze, nazara gelmekten kendinizi koruyun, saklayın.

YENGEÇ BURCU

yengec-burcu

Yengeçlerin en şanslı olduğu konu arkadaşlarıdır. Ne zaman yardıma ihtiyaçları olsa, etraflarında onlara yardım edecek en az 5 samimi arkadaşı vardır. Nereye gitseler bir arkadaşları olduğu için hiçbir şekilde açıkta kalmazlar. Her zaman, sahip oldukları arkadaşları onlar için, elinden geleni yapabilecek dost kategorisine girmeye hazır insanlardır. Dost bulmada bu kadar başarılı olunca, ister istemez toplum içinde dikkat çekerler. Bir çok kişi de işte bu yüzden onlara nazar değdirir.

ASLAN BURCU

aslan-burcu

Aslanlar, şans konusuna inanıp inanmamak arasında gidip gelirler. Hayatlarında iyi giden şeylerin onlar tarafından ortaya konulduğunu iddia etseler de aslında büyük bir şans faktörü daima hayatlarında vardır. Çalıştıkları iş yerinden tutun da sevgilisine kadar, işlerin yolunda gitmesinde zamanlamanın yanında, en büyük etken şanstır. Şansı çalışarak güçlendirir ve başarının yollarında hızlı koşarlar. Bu kadar özel ve başarılı olunca haliyle çok da dikkat çekerler. Çevrelerinde, hatta uzak çevrelerinde bile onları çekemeyen, gözü nazarı değen hep birileri vardır. Bunlara dikkat etmeleri gerekmektedir.

BAŞAK BURCU

basak-burcu

Başaklar maalesef şansları ile değil şanssızlıkları ile tanınırlar. Bir iş yapmaya karar verirler, yarım kalır. Bir yere gitmeye karar verirler, kesin gidecekleri yerde bir sorun olur. Bu yüzden kaderlerine biraz burunlarından duman çıkararak bakarlar. Aslında haklıdırlar da. Etrafta işleri yolunda giden bir sürü insan varken, onların böyle kalması oldukça kötüdür. Ama merak etmesinler çünkü her şeyi devletten beklemeyip şanslarını kendileri yaratacaklar. Bu kadar zor koşullarda bile sürekli devam edebiliyor olmaları birçoklarını haliyle kıskandırır. Nazar da göz de işte tam da bu nokta da değer.

TERAZİ BURCU

terazi-burcu

Terazilerin şansları gün gibi aşikardır ve etraftan kıskanç tepkiler alırlar. Hiç tahmin etmedikleri işlere girerler, hatta iş onları bulur. Hiç hayal edemeyecekleri insanları kendilerine aşık ederler. Ve bu aşklar uzun sürelidir. Bu açıdan Terazi parmakla gösterilen burçlar arasındadır. Böyle bir şansa aslında ‘’bal’’ denmez de ne denir? Denir denmesine ama işte bu bal denilen konu bir çok kişinin de dikkatini ve kıskançlığını çeker. Nasıl çekmesin ki ama çok dikkat edilmesi gerekir. Nazar da göz de çok değer terazilere.

AKREP BURCU

akrep-burcu

Akreplerin şanslı oldukları konu aşktır ve doğru kişileri bulduklarında çok uzun süreli ilişkilere adım atarlar. Dışarıdan görünen ve bilinenin aksine Akrep kavgacı değil, yapıcıdır. Sevgisini sonsuz derecede paylaşmak ister. Sorunları çözmek için konuşmayı tercih eder. Bu açıdan Akrepler uzun aşklarda oldukça şanslıdır. İşte bu soluksuz ilişkileri hep yakınlarının gözünün onlarda olmasını sağlar. İç çekmelerine, kıskanılmalarını, çekememelerine sebep olur. Nazar da göz de işte tam da bu noktada devreye girer.

YAY BURCU

yay-burcu

Yayların şanslı olduğu konu, kendilerini “Yapamam” dedikleri şeyleri yaparken bulmalarıdır. Gelecekte planladığı şeyleri kararlılık ve şanslarının yardımıyla gerçekleştirirler. Söylenip durdukları, yakındıkları her şey gerçekleşir ve bu yüzden bazen fazla dırdırcı olabilirler. İstedikleri şeyleri birden fazla söyleyince, sanki bir büyü gerçekleşir ve oluverir. Şans, Yayların yanındadır ve hiç peşlerini bırakacak gibi de durmaz. Durma da işte bu denli şanslı olmaları onları hep göz onunda tutar. Nazar da işte bu özelliklerinden dolayı onlara çok değer.

OĞLAK BURCU

oglak-burcu

Oğlakların, şanslı oldukları konu yok denecek kadar azdır. Kaderin tokadını yeme konusunda şanslı oldukları doğru olabilir. Keskin zekalarını kullansalar ve başkalarına da kullanmasını söyleseler de, nedense, hep o başkaları yanlış şeyler yapar. Oğlaklar da deliye döner. Şanssızlık, onların hayatlarında var olsa da zekalarıyla istediklerine eninde sonunda ulaşırlar. Zekaları oğlakların en çok nazar değdiği konulardır. Hep bir şeyleri çözmeleri, başarmaları ilgi ve alakanın hep üzerlerinde olmasına sebep olur. Bu da işte nazarı çeken özellikleridir.

KOVA BURCU

kova-burcu

Kovaların genel itibari ile şanslı oldukları konu eşleridir. Güzel ve sadık insanlar ile karşılaşır ve birlikte olurlar. Gerçek sevgiyi yakalama ihtimalleri ise oldukça fazladır. Kovalar, aşkı bulduklarında bırakmadıklarından, onları bulanlar da şanslıdır diyebiliriz. Böyle bir şans alışverişinde bulunmak ise herkese nasip değildir. Konu eş ve aile hayatı olunca, huzur ve aile bereketi olunca, özellikle yakın çevreleri tarafından kıskanılırlar ve çevrelerin gözleri, bakışları hep üzerlerinde olur. Bu da onlara bu konuda çokça nazara gelmesine sebep olur.

BALIK BURCU

balık-burcu

Balıklar, yaşadıkları çevre konusunda oldukça şanslıdırlar. Rahat hareket edebilecekleri, kimsenin onlara karışmayacağı bir çevrede yaşar ve o çevreden ayrılmak dahi istemezler. İstediklerini yapabilecekleri ve kendi gibi hissedebilecekleri hiçbir ortamdan vazgeçmek istememeleri çok mantıklıdır. Çevreleri konusunda bu kadar şanslı olmaları, bu konuda nazarı üzerlerine çekmesini sağlar. Göz önünde olmak ve bu şekilde yaşamak oldukça göz değmesine yol açar. Dikkatli olmak gerekir.

Hangi Burç En Çok Neden Nazara Göze Gelir?..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ