Burçlar

Temmuz’da Güneş ve Ay Tutulması Var. Burçlara Etkisi Ne olacak? 13 Temmuz 2018 cuma günü Güneş tutulması, 27 Temmuz 2018 Cuma ise Ay Tutulması var. Peki Güneş tutulması ve ay tutulmasının burçlara etkileri neler olacak?

Temmuz 2018 astroloji ve burç yorumları Güneş ve ay tutulması gibi iki önemli olayı barındırıyor. 13 Temmuz 2018 Cuma günü Güneş Tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmasının tarihi ise 27 Temmuz 2018 Cuma. Peki Güneş ve Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek? Güneş ve Ay tutulmasının Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarına etkileri elmaelma.com’da. Astrolog Hande Kazanova’nın Güneş ve Ay tutulması etkilerine ilişkin yorumlarının detaylarını haberimizden okuyabilirsin.

KOÇ BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz 2018 cuma günü gerçekleşecek olan Güneş tutulması Koç burcu etkisi aile ve yuva alanlarında olacak. Güneş tutulmasıyla Koçlar için ailevi konularda hiç beklenmedik hızda değişimler olabilir. Güneş tutulması etkisi altındaki Koç burcu için sorunları kolay idare etmek diye bir şey olmayacak. Sıkıntılarla başa çıkmak için yüksek efor sarf etmeleriniz gerekebilir.

KOÇ BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz 2018 cuma günü gerçekleşecek Ay tutulması Koç burcu etkisini sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinde gösterecek. Ay tutulması etkisi altına girdikten sonra Koç burcu bir kaç gün hassas günler yaşayabilir. Arkadaşlarınızla bu dönem içersinde çok fazla didişmeye, sürtüşmemeye özen gösterin. Sosyal çevrelerde hırsınızı başka insanlardan çıkarma etkiniz yüksek olabilir yada bazı konularda fikrinizi savunurken diğer insanları göz ardı edebilirsiniz sevgili Koç’lar.

BOĞA BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’daki Güneş tutulması Boğa burcu için yakın çevre, akraba, kuzen, kardeşlerinizin hayatında önemli konu ve olayları karşınıza getirme anlamı taşıyacak. Boğalar da Güneş tutulması sonrası bu olaylara şahit olabilir ya da alacakları kararlar sizin de hayatınızı etkileyebilir. Diğer yandan iletişime dayalı her tür işte ya da girişiminizde de hızlı gelişmelerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bir takım krizlerle uğraşmak bu tutulmanın etkilerinden olacak.

BOĞA BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’daki Ay tutulması Boğa burcunu kariyer alanında etkisi altına alacak. Bu ay tutulması kariyerinizde önemli duygusal ve hassas konuları karşınıza getirebilir. Hırslı olabilirsiniz, öfkeli olabilirsiniz, yaşadıklarınız size farklı geliyor olabilir ama bu tutulmayla beraber kariyeriniz yeniden şekillenicek. Ay sonunda ise kariyer ile ilgili konularda hızlı değişimler biraz daha riskli konuları hayatınıza taşıyacak.

İKİZLER BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da oluşacak Güneş tutulması İkizler burcunu parasal konularda etkileyecek. İkizler burcu Güneş tutulması sonrası eline para geçecek. İkizler burcu uzun zamandır çabaladığı işlerin sonuçlarını Güneş tutulması sonrası alabilir. Bir yere borç vermiş olabilirsiniz borç size geri dönmüş olabilir. Bu dönemde cebinize girecek olan parayla ilgileneceksiniz İkizler.

İKİZLER BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’daki Ay tutulması İkizler burcunun seyahatlerinizi hızlandırabilir, yabancı insanlarla olan yapılacak işlerinizde hırslı yönleriniz ön plana çıkarabilir. Ancak Ay tutulması etkisi altındaki İkizler bazı kavgalar, sürtüşmeler yada tepkiler devrede olabilir. Özellikle tatildeyseniz kazalara meyil edecek durumlardan uzak durmaya çalışın İkizler.

YENGEÇ BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’daki güneş tutulması İkizler burcunda özellikle doğum günü 13 Temmuz’dan bir kaç gün önce ve sonra olanları etkileyecek. İkizler burcundan olanlar bu seneyi diğer senelere nazaran unutamayacaksınız hayatınızda büyük değişimler oluşabilir. Bu değişimler sizi zorlayacak elbette, rahatlıkla gelmeyecek bir mücadele gerektirecek ama bunun sonucunda geriye dönüp baktığınızda aslında hayatınızda olması gereken konu ve olayların olduğunu farkedeceksiniz.

YENGEÇ BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’daki Ay tutulması Yengeç burçları için parasal alanları tetikleyecek. Bu tutulma bir borç yada ödemenin gündeme gelmesi, eşinizin yada partnerinizin hayatında bir takım değişimlerin olması ve sizin bu konuya vereceğiniz tepkiler, beklenmedik olaylarla beraber bu Ay tutulmasında hayatınızı ve etrafınızda olup biten olayları şekillendirecek sevgili Yengeç’ler. Hayatınızda değişimlere şimdiden yavaş yavaş yer açmaya özen gösterin.

ASLAN BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da güneş tutulması var bu güneş tutulması sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor yani beklenmedik olana açık olmanız gereken bir dönem, çok büyük girişimlerde bulunmamanız gereken bir tutulma. Biliyorsunuz güneş tutulması başlangıçlarla alakalı, ilerlemelerle alakalıdır ama bu sizin kadersel ve kapalı alanınızda gerçekleştiği için büyük ilerlemelerdense kendinizi tanıyacağınız, zor ve kötü alışkanlıklarınız varsa bütün bunları geride bırakacağınız bir döngü olarak karşınıza çıkabilir. Yurtdışında yada beklenmedik yerlerde değişik etkiler devrede olacak bu tutulmayla beraber sağlığınıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin.

ASLAN BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’daki oluşacak Ay tutulması özel hayatınız ve ilişkilerinizde sizi zorlayabilir önemli bir duygusal mesele, eşinizin yada partnerinizin hayatındaki bir olay sizin hayatınızda da önemli kararlar almanızı sağlayacak. Ne yaşarsanız yaşayın karşı tarafı düşünmeye gayret edin, onun yerine kendinizi koymayı unutmayın yoksa ilişkinizde çok fazla gerilmelere yer vermiş olursunuz.

BAŞAK BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da oluşacak güneş tutulması sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşiyor çevrenizi değiştirebilirsiniz, özel hayatınızda alacağınız bir karar yada özel hayatınızdaki bir insanın sizin üzerinizde yapacağı bir etki çevresel olayları karşınıza getirebilir. İşinizi değiştirebilir, özel hayatınızdaki insanı değiştirebilirsiniz, çevrenizi değiştiriyorsunuz ama bu yeni çevre size yeni kapılar aralıyacak.

BAŞAK BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’daki ay tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek yani iş hayatınızda duygusal kararlar devrede olabilir ani atılımlara da meyilli olacaksınız. Bu dönemde tepkinizi, öfkenizi kontrol etmeye çalışın özellikle de sağlığınızı ihmal etmeyin.

TERAZİ BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da oluşacak olan Güneş tutulması kariyer ve iş alanlarınızda önemli adımları karşınıza getirebilir. Büyük bir işe başlayabilirsiniz, büyük bir projenin içinde yer alabilirsiniz eşinizin ailesininde de önemli değişimler, dönüşümler, başlangıçlar bu tutulmayla birlikte devrede olabilir ama bu tutulmanın bir özelliğide var. Sonuçta bu o kadar kolay olmayacak. Aile hayatınızdaki oluşumlar tüm bu adımlarınızı zorlaştırabilir. Aynı anda birden fazla cephede savaşıyor olabilirsiniz hem işiniz, hem özel hayatınız, hem aileniz ile ilgili üzerinizde hissettiğiniz bu baskı bu tutulma zamanı biraz sizi yorabilir.

TERAZİ BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’da Ay tutulması var ve bu ay tutulması aşk hayatınızı ve özel alanlarınızı tetikleyecek. Sosyal çevrenize odaklı olduğunuz bu döngü içersinde aşk hayatınızda önemli kararlar devrede olabilir. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınıza bu dönemde çok fazla zorlamayın. Sanatsal ve kreatif işlerinizde daha sakin bir şekilde hareket etmeye özen gösterin.

AKREP BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da oluşan Güneş tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuki meseleler ticari adımlarınızı hızlandırabilir bu alanlarda hızlı gelişmeler ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’da oluşacak Ay tutulması ev, aile ve yuva alanlarınızda hızlı ve beklenmedik duygusal kararları karşınıza getirebilir. Aile büyüklerinizden bir tanesiyle hiç beklemediğiniz bir kavga yada sürtüşme içinde bulunabilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş işlerin üzerine gidebilirsiniz.

YAY BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da gerçekleşecek olan Güneş tutulması ortak parasal konularda önemli başlangıçları karşınıza getirebilir. Eşinizin yada partnerinizin parasal konularında da bir açılım ya da beklenmedik bir olay devrede olacak bu tutulmayla beraber yada bir miras yada beklediğiniz bir ödeme bu dönemde daha fazla hayatınıza yer edecek.

YAY BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’da oluşacak Ay tutulması yakın çevre alanlarınızı etkileyecek ve duygusal bir takım kararları da devreye de sokucak. Bugünlerde duyacağınız haberlerle biraz hayata olumsuz, ters ve tepkili bakabilirsiniz.

OĞLAK BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da bir Güneş tutulması gerçekleşecek bu Güneş tutulması sizin için önemli sevgili Oğlak’lar. Özel hayat alanınızda oluşacak bu tutulmayla beraber evliliğe adım atabilirsiniz, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, söz, nişan gibi işler bu dönemde önem kazanıyor. Yine ortaklaşa atılacak işler önemli ve bu alanda da büyük girişimler bu tutulmayla beraber devrede olacak. Bu dönem içersinde eğer hayatınızda bir insan varsa onunla çok fazla sürtüşmemeye sıkıntı ve sorunlar yaşamamaya özen gösterin çünkü bu tutulmayla beraber farklı kararlar almaya meyillisiniz.

OĞLAK BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’da oluşacak Ay tutulması parayla ilgili bir konuyu karşınıza getirecek fakat bu para durduk yere cebinize girmeyecek. Bu para için mücadele etmeniz gerekebilir ve bu dönemde fazla tepkiler vermenize, sinirli olmanıza neden olabilir. Maddi konularda bağlantınız olduğu olan insanlarla çok fazla tartışmalara ve mücadelere girmemeye özen gösterin.

KOVA BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da bir tutulma gerçekleşecek bu Güneş tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı tetikliyor. İşinizde büyük değişimler bu tutulmayla birlikte devrede olabilir. Sağlığınızla ilgili konularda da önemli kararlar alabilirsiniz. Yanınızda çalıştığınız yada çalıştırdığınız insanlar varsa onların hayatında da önemli bir takım olaylar devrede olacak. Günlük hayatınızın ritminde hızlı gelişmelere hazırlıklı olmalısınız sevgili Kova’lar.

KOVA BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’daki Ay tutulması hayatınızla ilgili çok önemli duygusal kararları karşınıza getirecek sevgili Kova’lar. Bu dönemde karşı tarafla anlaşmak kolay değil, alacağınız kararlar sizi çabuk sinirlendirebilir. Hayatınızda bir insan varsa ilişkinizi bitirmek yada devam etmek istiyorsanız tavırlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlıkla ilgili önemli olayla bu süreçte karşınıza gelebilir.

BALIK BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

13 Temmuz’da bir Güneş tutulması yaşanacak ve bu tutulma sizin aşk alanlarınızı tetikleyecek sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Aşk her an kapınızı çalabilir, hatta Temmuz başında kapınızı çalmış olabilir ama siz önemli kararlar almak istiyor olabilirsiniz. Güzel bir bebek haberi sizi heyecanlandırabilir. Bu dönemde sosyal çevrenizdeki olayları kendi özel hayatınızla dengelemek çok da kolay olmayacak ama yine de diğer burçlara göre bu tutulmayı daha şanslı yaşacaksınız.

BALIK BURCU AY TUTULMASI ETKİLERİ

27 Temmuz’da oluşacak Ay tutulması kadersel alanınızda gerçekleşecek. Beklenmedik olayların etrafınızda ceyran ettiğini görebilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir ve bu sizi çok hırslı ve sinirli kılabilir. İş hayatınızdaki dengesizlikler sizi ruhen yorabilir.

Temmuz’da Güneş ve Ay Tutulması Var. Burçlara Etkisi Ne olacak?..

Hande Kazanova

Kimler Neler Demiş?

avatar
500
  Subscribe  
Bildir