KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Haziran ayına damgasını vuracak en şık kombin önerileri!

Haziran ayının gelmesiyle beraber sıcak havalar kendini göstermeye başladı. Çeşitli tasarımlarıyla sınır tanımayan kıyafetler, tamamlayıcı …

Haziran ayına damgasını vuracak en şık kombin önerileri!

Haziran ayının gelmesiyle beraber sıcak havalar kendini göstermeye başladı. Çeşitli tasarımlarıyla sınır tanımayan kıyafetler, tamamlayıcı aksesuarlarıyla mağazaların vitrinlerini ve raflarını süslüyor. Biz de sıcak havaların belirgin olduğu Haziran ayına damgasını vuracak en şık kombin önerileri için birkaç parçayı bir araya getirdik. İşte 2022 Haziran ayına damgasını vuracak parçalar.

Sezona göre değişen mağaza vitrinleri ya da reyonda yapılan görsel değişiklikler, modayı yakından takip eden kadınların kombinlerini oluşturmaları için adeta ilham oluyor. Haziran ayının gelmesiyle beraber sıcakların da kendini göstermesi giyilen kıyafetlerde renk ve kumaş seçimlerinin önemini yansıtıyor. Perakende giyim markaları da buna dikkat çekerek yeni tasarımlarını mevsim geçişlerine göre modaya sunuyor. Ancak geçtiğimiz yıllara göre yaşam standartlarını kendine kılavuz olarak gören moda dünyası her geçen gün gelişerek değişmeye devam ediyor. Yaklaşık 2 yıl boyunca tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi kapsamında alınan kısıtlamalar da insanlar üzerinde aşıladığı konforlu giyim tercihlerini hala devam ettiriyor. Yalnızca sokak stillerinde değil ofis ortamlarında da giyilebilecek kıyafetler her sezon farklı tasarımlarla karşımıza çıkarken stilistler, yaklaşmakta olan yakıcı sıcaklar için de fikirlerini sunmaya başladı. Hafif serin geçirdiğimiz Mayıs ayının koleksiyon parçaları vitrinlerden indirilirken Haziran ayına uygun kombinler yapılmaya başlandı. Biz de moda düşkünü kadınların tercihlerini kolaylaştırmak için 2022 Haziran ayına damga vuracak birkaç parçayı birleştirdik.

2022 HAZİRAN AYINA DAMGASINI VURACAK EN ŞIK KOMBİN ÖNERİLERİ

Etek ya da elbiseyle blazer ceket buluşması;

Hiçbir zaman modası geçmeyen toprak tonları Haziran ayı için de varlığını ön planda tutmayı başarıyor. Siz de Haziran ayında sokak stillerine toprak tonlarında bir ceket ve her an yanımızda olmaktan çekinmeyen bej tonlarında bir etekle buluşturabilirsiniz.

Ceket ve etek kombini

Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan blazerler, her kıyafetle uyum sağlayabildiği gibi kumaş ve renk çeşitliliğiyle yaz ayları için de kurtarıcı tercihlerden olabilir. Yaz aylarına uygun kumaş alternatiflerinin olduğunu düşünerek yakıcı olmayan renkleriyle, siyah da olsa ince bir elbise üzerine giydirebiliriz.

Haziran ayı kombin önerisi

Tulum rahatlığıyla Haziran ayı;

Tulum rahatlığı

Tulumlar, son dönemlere göre bu yıl daha çok karışımıza çıkıyor. Tek parça olduğu için hem kombin oluştururken hem de kullanılan kumaşa göre sıcak havalarda sunduğu ferahlıkla modeller arasında daha cazip hale geliyor. Hem elbise hem de pantolon-bluz görünümüyle tek kıyafette hem casual hem de vision bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir tulumla vermek istediğiniz görünümü de tercih edeceğiniz aksesuarla yapabilirsiniz.

Haziran ayı kombin önerisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ