KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Wilma Elles çeyiz sandığından çıkan dantellerle boy gösterdi!

Ünlü oyuncu Wilma Elles, önceki gün İstanbul’da bir otelde gerçekleşen moda pazarlama ve alışveriş fuarına katıldı. Wilma Elles, modacı Serena …

Wilma Elles çeyiz sandığından çıkan dantellerle boy gösterdi!

Ünlü oyuncu Wilma Elles, önceki gün İstanbul’da bir otelde gerçekleşen moda pazarlama ve alışveriş fuarına katıldı. Wilma Elles, modacı Serena Torosoğlu’nun annesi Karmen Torosoğlu’nun 30 yıllık çeyiz sandığından çıkan masa örtüsü ve dantellerden tasarlanan elbiseyle boy gösterdi.

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinde Caroline karakterine hayat veren Wilma Elles, geçtiğimiz gün İstanbul’da bir otelde gerçekleşen moda pazarlama ve alışveriş fuarına katıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmayan ünlü oyuncu Elles, modacı Serena Torosoğlu’nun annesi Karmen Torosoğlu’nun 30 yıllık çeyiz sandığından çıkan masa örtüsü ve dantellerden tasarlanan kıyafeti giyerek fuarda yoğun ilgi gördü.

Wilma Elles moda pazarlama ve alışveriş fuarına katıldı

“RESMEN TARİH TAŞIYORUM”

Elles, “Üzerimde yaklaşık 30 yıllık çeyiz sandığından çıkan örtü ve dantellerden yapılmış elbise var. Resmen tarih taşıyorum. Yenilikçi ve farklı kıyafetleri giymeyi seviyorum” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu, muhabirlerin “Sizin çeyizinizde böyle şeyler var mıdır?” sorusuna “Hatırlamıyorum. Gerçekten çok oldu. Evin her odasında anneme ait eşyalar var. Onları ha

Wilma Elles

tırlıyorum” şeklinde yanıt verdi.

 

“AMACIM ANNEMİN ÇEYİZİNİ YAŞATMAK”

Öte yandan Modacı Serena Torosoğlu, “Annemin çeyizinden çıkan örtü ve dantellere şekil vererek ortaya bir tasarım çıkarmak istedim. Amacım annemin çeyizini yaşatmak” dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ