KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız! Genç çift Christoph ve Shawnee’nin kendi evlerini güzel bir arazide inşa etmek için yeterli parası yoktu. Bununla birlikte, Christophe bir mimardı. O yüzden ustaca bir plan hazırladı.Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Önce hedeflerine uygun bir yer buldular

Phoenix banliyölerinin bulunduğu yerde uygun bir yer buldular. Daha önce burada bir çiftlik vardı. Ancak şehir bundan taşınmıştı ve çiftlik terk edilmiş haldeydi. Zamanla, eski çiftliğin toprakları da özel inşaat için satıldı. Eski bir silo kulesi olan tek bir boş nokta vardı.Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Kimsenin istemediği bu yer tam da istedikleri gibiydi

Kimse bu noktayla uğraşmak istemediğinden cazip fiyatlarla satılıyordu. Biraz düşünmeden sonra Christoph, terk edilmiş bir kuleyi gerçek bir evde nasıl döndüreceğini anladı!Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Burası eski bir silodan başka bir şey değildi

Siloyu satın aldılar ve işe başladılar. Önce, altındaki temelleri güçlendirmek için kuleyi söküp tüm metal levhalarını pas ve tozdan temizlediler.Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Ve birlikte çalışmaya başladılar

Daha sonra kuleyi geri koydular ve yavaş yavaş onu yaşamak için bir ev haline getirmeye başladılar. Ancak sadece boş zamanlarında çalışabiliyorlardı, bu yüzden yeniden yapılanma iki yıldan fazla sürdü.Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Bu genç çiftin her gün bu eski siloya gelerek yaptıkları çalışmalar merak konusu oldu

Komşuları kelimenin tam anlamıyla büyük bir merak içindeydi. Esrarengiz inşaatları bölgedeki herşeyi bir kenara bıraktı. Eski bir silonun müthiş bir ev olmasını görmek ilginç bir şeydi.Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Ve sonunda bitirmeyi başardılar

Ev hazır olduğunda, Christophe ve Shauna bütün komşuları davet ettiler. Herkes gördükleri şeyden çok şaşkın ve çok memnundular!Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Küçük ama etkili tasarım

Alt alan sadece 17 m² olmasına rağmen, iç mekan çok iyi düzenlenmişti. Bir çiftin hayat için ihtiyaç duyabileceği her şeye sahip idi.Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Serin bir yaşam alanı

Tabii ki, sert bir kış mevsimi olan yerlere pek uymayabilir. Ama bir kır evi olarak mükemmel bir yapının ortaya çıktığını söyleyebiliriz!Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

Çeviri: Deniz Ay

Karı koca hergün silo kulesinde gizleniyorlardı. Orada ne yaptıklarına inanmazsınız!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ